CYP QU-8MS Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van CYP QU-8MS (16 pagina’s), behorend tot de categorie Receiver. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 43 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over CYP QU-8MS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

QU-8MS
1 to 8 HDMI Distribution Amplifier with System Reset
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | QU-8MS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 660 g |
| Breedte: | 240 mm |
| Diepte: | 101 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht verpakking: | 1060 g |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Certificering: | CE/FCC/UL |
| HDCP: | Ja |
| HDMI versie: | 1.3 |
| Rack-montage: | Nee |
| HDMI in: | 1 |
| Bandbreedte: | 225 MHz |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 8 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP QU-8MS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Receiver CYP
14 Augustus 2025
5 Augustus 2025
4 Augustus 2025
24 Juli 2025
22 Juli 2025
22 Juli 2025
21 Juli 2025
21 Juli 2025
21 Juli 2025
21 Juli 2025
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
31 Mei 2026
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026