CYP PU-8H8HBTPL-4K22 Handleiding
CYP Niet gecategoriseerd PU-8H8HBTPL-4K22
Bekijk gratis de handleiding van CYP PU-8H8HBTPL-4K22 (24 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over CYP PU-8H8HBTPL-4K22 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

PU-8H8HBTPL-4K
8 x 8 HDMI HDBaseT™ LITE Matrix(with PoE & 4K resolution support)
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | PU-8H8HBTPL-4K22 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 4520 g |
| Breedte: | 440 mm |
| Diepte: | 265 mm |
| Hoogte: | 90 mm |
| Gewicht verpakking: | 7360 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Afstandsbediening: | IP, RS-232, IR |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal HDMI-poorten: | 8 |
| Certificering: | CE/FCC/UL |
| HDCP: | Ja |
| RS-232 port: | 1 |
| 3D: | Ja |
| Materiaal: | Metaal |
| HDMI versie: | 1.4 |
| Ondersteunde grafische resoluties: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1360 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Video-ingang: | 8 |
| Externe adapter: | Ja |
| Rack-montage: | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 24 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 6.25 A |
| HDMI in: | 8 |
| RJ-45 uitgang ports: | 8 |
| Maximale afstand: | 60 m |
| Montagebeugels meegeleverd: | Ja |
| Bandbreedte: | 10.2 Gbit/s |
| RJ-45 invoer ports: | 1 |
| Aansluiting video: | HDMI |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 60.8 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Dolby technologieën: | DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP PU-8H8HBTPL-4K22 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
18 Oktober 2025
18 Augustus 2025
16 Augustus 2025
15 Augustus 2025
15 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026