Char-Broil Convective 440 S Handleiding
Char-Broil Barbecue Convective 440 S
Bekijk gratis de handleiding van Char-Broil Convective 440 S (128 pagina’s), behorend tot de categorie Barbecue. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Char-Broil Convective 440 S of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/128

253 S051C 00
G470-016-190801• 10/02/2017
SE
FI
ES
PT
DK
NO
IS
CZ
Assembly Instructions, 92-110
Instructions d’assemblage, 92-110
Montageanweisungen, 92-110
Istruzioni per il montaggio, 92-110
Montage-instructies, 92-110
Montering, 92-110
Kokoamisohjeet, 92-110
Instrucciones de armado, 92-110
Instruções para Montagen, 92-110
Monteringsvejledning, 92-110
Imontering, 92-110
Návod na montáž, 92-110
Smalamálsskipana, 92-110
Montážní návod, 92-110
SK
CHAR-BROIL
CONVECTIVE SERIES
4 BURNER
MODEL NUMBER
468401518
4684021 58
,הבכרה תוארוה92-110
IL
CH IT
CH FR
GB
BE NL
LU
CH DEATLU
Mode d’emploi, 8-13
Betriebsanweisungen, 14-19
Istruzioni per l’uso, 20-25
Gebruiksinstructies, 26-31
Användning, 32-37
Käyttöohjeet, 38-43
Instrucciones de funcionamiento, 44-49
Instuções para Operação, 50-55
Brugsanvisning, 56-61
Instruksjoner for bruk, 62-67
Notkunarle∂beiningar, 74-79
Návod k obsluze, 80-85
Operating Instructions, 2-7
Návod na používanie,68-73
הלעפה תוארוה, 86-91
Product specificaties
| Merk: | Char-Broil |
| Categorie: | Barbecue |
| Model: | Convective 440 S |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Warmtebron: | Gas |
| Gewicht: | 42700 g |
| Breedte: | 1349 mm |
| Diepte: | 622 mm |
| Hoogte: | 1143 mm |
| Soort: | Grill |
| Materiaal behuizing: | Cast iron, Stainless steel |
| Soort materiaal (bovenkant): | Raster |
| Vormfactor: | Verrijdbaar |
| Aantal schappen: | 2 schappen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Aantal wielen: | 4 wiel(en) |
| Totaal vermogen: | 13500 W |
| Deksel: | Ja |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Deksel functies: | Klapdeksel |
| Kookoppervlakte vorm: | Rechthoekig |
| Benen: | Nee |
| Grootte grilloppervlak (B X D): | 650 x 470 mm |
| Opbergplank: | Ja |
| Vermogen zijbrander: | 3000 W |
| Vermogen hoofdbrander: | 10500 W |
| Materiaal plank: | Roestvrijstaal |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Char-Broil Convective 440 S stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Barbecue Char-Broil
2 December 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
Handleiding Barbecue
Nieuwste handleidingen voor Barbecue
14 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026