Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A Handleiding
Cecotec Wasmachine Bolero DressCode 8500 Inverter A
Bekijk gratis de handleiding van Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A (128 pagina’s), behorend tot de categorie Wasmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 27 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/128

Manual de instrucciones
Instruction manual
Manuel d’instructions
Bedienungsanleitung
Manuale di istruzioni
Manual de instruções
Handleiding
Instrukcja obsługi
Návod k použití
DRESSCODE 8500 INVERTERA
DRESSCODE 8500 INVERTERSTEEL A
Lavadora /Washing machine
Product specificaties
| Merk: | Cecotec |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | Bolero DressCode 8500 Inverter A |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Links |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 520 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 1850 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Deurkleur: | Zwart |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Waterconsumptie per cyclus: | 48 l |
| Centrifuge-droger klasse: | B |
| Geluidsniveau (wassen): | - dB |
| Onbalanscontrolesysteem: | Ja |
| Aanpasbare centrifugesnelheid: | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid: | 1400 RPM |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze): | Ja |
| Geluidsniveau bij centrifugeren: | 76 dB |
| Cyclustijd (max): | 218 min |
| Aantal wasprogramma's: | 16 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 47 kWu |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Instelbare temperatuur: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| Trommel schoonmaken: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Wasprogramma's: | Bedding, Blouse/shirt, Cotton, Cottons 20°C, Delicate/silk, Hygiene/anti-allergy, Intensive/outdoor, Mix, Pre-wash, Quick, Spin, Spin/drain, Sport, Wool |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasmachine Cecotec
6 Maart 2026
4 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
17 November 2025
3 Oktober 2025
17 Augustus 2025
5 Augustus 2025
5 Augustus 2025
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026