Canon Imagerunner 1435 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Canon Imagerunner 1435 (14 pagina’s), behorend tot de categorie Printer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 66 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Canon Imagerunner 1435 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Canon |
| Categorie: | Printer |
| Model: | Imagerunner 1435 |
Handleiding Canon Imagerunner 1435 – volledige tekst
4NlOver de meegeleverde handleidingena Aan de slag (deze handleiding):Lees eerst deze handleiding. In deze handleiding worden de basisinstellingen, bewerkingen en waarschuwingen voor de machine beschreven. Lees eerst deze handleiding voordat u de machine gaat gebruiken.b Installatiegids MF-stuurprogramma (cd-rom met gebruikerssoftware en handleidingen):Lees hierna deze handleiding. In deze handleiding wordt de software-installatie beschreven.c e-Handleiding (cd-rom met gebruikerssoftware en handleidingen):Lees het door u gewenste hoofdstuk. De e-Handleiding is ingedeeld op onderwerp om gemakkelijk de gewenste informatie te vinden.De e-Handleiding vanaf de cd-rom bekijken1 Plaats de cd-rom met gebruikerssoftware en handleidingen in uw computer.• Selecteer een taal en klik op [OK] als dat wordt gevraagd.2 Klik op [Manuals] (Handleidingen).3 Klik op [e-Manual] (e-Handleiding).
Afhankelijk van het besturingssysteem dat u gebruikt, wordt er een beveiligingswaarschuwing weergegeven. Als de cd-rom met gebruikerssoftware en handleidingen al in uw computer is geplaatst en het conguratiescherm niet wordt weergegeven, verwijdert u de cd-rom en plaatst u deze opnieuw.Installatievereisten100 mm of meer265 mm 520 mm457,5 mm327 mm
5NlNavigeren in het menu en tekstinvoermethode▲▼◀▶OKAchter Menu# WissenNumerieke toetsenNavigeren in het menuItems selecteren of de cursor verplaatsen door de menu-itemsMarkeer een item met [▲] of [▼]. Ga naar de volgende structuur met of [▶]. Ga naar de vorige structuur met (Terug) of [◀]. Instellingen bevestigenDruk op. Als echter wordt weergegeven op het display, selecteert u en drukt u op. TekstinvoermethodeInvoermodus wijzigenDruk op om de invoermodus te wijzigen. U kunt de invoermodus op het display ook wijzigen door te selecteren en op te drukken. Invoermodus Beschikbare tekst Hoofdletters en symbolen Kleine letters en symbolen CijfersTekst, symbolen en nummers invoerenVoer gegevens in met de numerieke toetsen of. De cursor verplaatsen (een spatie invoeren)Verplaats de cursor met [◀] of [▶]. Verplaats de cursor naar het einde van de tekst en druk op [▶] om een spatie in te voeren.
Tekens verwijderenVerwijder tekens met. Als u ingedrukt houdt, worden alle tekens verwijderd. Invoermodus: Invoermodus: Invoermodus: @. - _ / 1ABC abc 2DEF def 3GHI ghi 4JKL jkl 5MNO mno 6PQRS pqrs 7TUV tuv 8WXYZ wxyz 9(niet beschikbaar) 0(spatie) @. / - _. & $ % # ( ) [ ] { } < > * + = " , ; : ' ^ ` | \ ~(niet beschikbaar)De stroom IN- en UITSCHAKELENAANUIT• Controleer of de stekker goed op de wandcontactdoos is aangesloten. • Sluit de USB-kabel nog niet aan. Sluit deze aan wanneer u de software installeert.
De begininstellingen opgevenVolg de instructies op het scherm om het volgende uit te voeren:• Stel de taal in• Stel het land en regio in• Plaats het papier in de papierlade• Stel de tijdzone in• Stel de datum en tijd in• Wachtwoord voor toegang tot de externe UI BELANGRIJKHet wordt aanbevolen een wachtwoord in te stellen voor toegang tot de externe UI om het risico op ongeoorloofde toegang door derden te beperken.
e-Handleiding “Beveiliging” ▶ “De machine beschermen tegen ongeoorloofde toegang” ▶ “Toegangsrechten instellen” ▶ “Een pincode voor de externe UI instellen”Raadpleeg “Navigeren in het menu en tekstinvoermethode” ( p. 5) voor meer informatie over het navigeren in het menu en het invoeren van cijfers.
6NlKiezen hoe de machine met de computer wordt verbonden ●Verbinding maken via een bekabeld LANU kunt de machine via een bekabelde LAN-router met de computer verbinden. Sluit de machine met een LAN-kabel aan op de router. Controleer of er poorten op de router beschikbaar zijn om de machine en de computer aan te sluiten. Gebruik een dubbeldraadse (getwist paar) LAN-kabel van categorie 5 of hoger. ●Verbinding maken via een draadloos LANVerbind een mobiel apparaat met de machine via een draadloze LAN-router. Voor instructies over het instellen en bedienen van uw draadloze LAN-router en mobiele apparaten raadpleegt u de instructiehandleidingen van deze apparaten of neemt u contact op met de betreende fabrikant. ●Verbinden via een USB-kabelU kunt de machine met de computer verbinden via een USB-kabel. Gebruik alleen een USB-kabel met het volgende symbool.
Verbinding maken via een bekabeld LAN (draadloos LAN)Controle uitvoeren vóór de installatieInternet Router (draadloze LAN-router)LAN-kabelZijn de computer en de router correct aangesloten met een LAN-kabel. Raadpleeg de instructiehandleiding voor uw netwerkapparaat of neem contact op met de fabrikant van het apparaat voor meer informatie. Zijn de netwerkinstellingen op de computer correct gecongureerd. Als de computer niet juist is gecongureerd, kunt u de bekabelde LAN-verbinding zelfs na het opgeven van de volgende instellingen niet gebruiken. N. B. • Bij verbinding met een onbeveiligde netwerkomgeving bestaat het risico dat uw persoonlijke gegevens aan derden worden vrijgegeven. Wees voorzichtig. • Neem bij een LAN-verbinding op kantoor contact op met uw netwerkbeheerder. De verbinding met het bekabelde LAN (draadloze LAN) instellen1 Sluit de LAN-kabel aan.
e-Handleiding “Netwerk” ▶ “Verbinding maken met een netwerk” ▶ “IP-adressen instellen”2 Installeer de stuurprogramma's op uw computer met behulp van de cd-rom met gebruikerssoftware en handleidingen. Raadpleeg “Voor meer informatie over de installatieprocedures:” (p. 7). N. B. Het scannerstuurprogramma kan niet worden geïnstalleerd als de machine en uw computer verbonden zijn in een IPv6-omgeving. Ga naar “Papierformaat en type papier instellen” (p. 7).
7NlVerbinden via een USB-kabelSluit de USB-kabel pas aan als u de stuurprogramma's hebt geïnstalleerd.1 Installeer de stuurprogramma's op uw computer met behulp van de cd-rom met gebruikerssoftware en handleidingen. Raadpleeg “Voor meer informatie over de installatieprocedures:” (p. 7).2 Sluit de USB-kabel aan. Ga naar “Papierformaat en type papier instellen” (p. 7).Papierformaat en type papier instellenVolg de instructies op het scherm om het papierformaat en type papier in te stellen.Voor meer informatie over de installatieprocedures:Installeer de stuurprogramma's op uw computer met behulp van de cd-rom met gebruikerssoftware en handleidingen. Raadpleeg de “Installatiegids MF-stuurprogramma” voor meer informatie over de installatieprocedures.
U kunt de stuurprogramma's ook downloaden van de Canon-website.Windows MacintoshAls de stuurprogramma's niet vanaf de cd-rom kunnen worden geïnstalleerd:De stuurprogramma's op de cd-rom ondersteunen 32-bits besturingssystemen. Als op uw computer een 64-bits besturingssysteem staat, downloadt u de juiste stuurprogramma's van de Canon-website.Voor Mac OS-gebruikers:Afhankelijk van de aankoopdatum hebt u mogelijk geen stuurprogramma's voor Mac OS op de cd-rom bij uw machine ontvangen. Zoek en download de juiste stuurprogramma's van de Canon-website. Raadpleeg de handleidingen die zijn meegeleverd bij de stuurprogramma's voor meer informatie over de installatie en het gebruik ervan. Raadpleeg ook de e-Handleiding voor meer informatie voor Mac OS-gebruikers. e-Handleiding “Bijlage” ▶ “Overige” ▶ “Voor Mac OS-gebruikers”
Hieronder volgt een overzicht van een aantal nuttige functies.KopiërenVergrote/verkleinde kopieënU kunt documenten van standaardformaat vergroten of verkleinen om te kopiëren op papier van standaardformaat of u kunt het zoompercentage opgeven.2-Zijdig kopiërenU kunt enkelzijdige documenten afdrukken op beide zijden van het papier.SorterenU kunt kopieën sorteren in sets en op paginavolgorde.Verkleinde indelingU kunt meerdere documenten verkleinen zodat ze op één vel kunnen worden gekopieerd.2 op 1 4 op 1Identiteitskaart kopiërenU kunt een dubbelzijdige kaart op één zijde van een vel papier kopiëren.AfdrukkenVergroot/verkleind afdrukken2-Zijdig afdrukkenVerkleinde indelingU kunt meerdere documenten verkleinen zodat ze op één vel kunnen worden afgedrukt.2 op 1 4 op 1Brochure afdrukkenAfdrukken van posterWatermerk afdrukkenMeerdere documenten combineren en afdrukkenEen “proel” selecterenNetwerkinstellingenDeze machine is voorzien van een netwerkinterface waarmee u eenvoudig een netwerkomgeving kunt maken.
U kunt documenten afdrukken en de netwerkscan gebruiken vanaf alle computers die zijn aangesloten op de machine. De machine ondersteunt netwerkfuncties zodat u de eciëntie kunt vergroten door gezamenlijk gebruik van de machine op kantoor.ScanDocumenten scannen via het bedieningspaneel van de machine132DocumentenGegevensDocumenten scannen vanaf een computer123GegevensDocumentenHandige toepassingen van gescande documentenU kunt gescande documenten opslaan op een USB-geheugen.UI op afstandU kunt de status van de machine controleren vanaf de computers op het netwerk. U hebt toegang tot de machine en kunt taken beheren of verschillende instellingen opgeven via het netwerk.
9NlVerwijderen van vastgelopen papierAls het volgende scherm wordt weergegeven, is er papier vastgelopen in de machine. Volg de procedure op het scherm om het vastgelopen papier te verwijderen. In deze handleiding wordt alleen aangegeven op welke plaatsen papier kan vastlopen. Raadpleeg de e-Handleiding voor meer informatie over de procedures.Het binnenwerk van de machine PapierladeOptionele papierladePapiertafel
10NlTonercartridge vervangenTonercartridges zijn verbruiksartikelen. Wanneer de toner bijna of volledig opraakt tijdens een taakbewerking van deze machine, verschijnt er een melding op het scherm, of kunnen zich de volgende problemen voordoen. Onderneem de juiste actie hierop.Wanneer een melding wordt weergegevenWanneer de toner bijna of volledig opraakt tijdens een taakbewerking van deze machine, verschijnt er een melding op het scherm.MeldingWanneer de melding op het scherm wordt weergegevenBeschrijving en oplossingenDe tonercartridge moet binnenkort worden vervangen.Zorg dat u beschikt over een nieuwe tonercartridge. We raden u aan de hoeveelheid toner te controleren voordat u grote aantallen afdrukken gaat maken. e-Handleiding “De tonercartridge vervangen”/ De tonercartridge is bijna leeg.Vervang de tonercartridge.
11NlSymbolen in deze handleiding WAARSCHUWINGGeeft een waarschuwing aan voor handelingen die lichamelijk letsel tot gevolg kunnen hebben als de handelingen niet juist worden uitgevoerd. Om de machine veilig te kunnen gebruiken dient u deze waarschuwingen altijd in acht te nemen. VOORZICHTIGVerwijst naar een waarschuwing bij handelingen die kunnen resulteren in persoonlijk letsel als deze niet goed worden uitgevoerd. Om deze machine veilig te kunnen gebruiken dient u deze waarschuwingen altijd in acht te nemen. BELANGRIJKHiermee worden vereisten en beperkingen voor de bediening aangeduid. Lees deze tekst zorgvuldig door zodat u de machine op de juiste wijze gebruikt en schade aan de machine of eigendommen voorkomt. Toetsen en knoppen in deze handleidingHet indrukken van toetsen en knoppen wordt als volgt aangegeven in deze handleiding.
• Toetsen op het bedieningspaneel: [Toetspictogram], [Toetspictogram] + (Naam van toets) Voorbeeld: , (Terug)• Display: • Knoppen en items op het computerscherm: [Preferences] (Voorkeuren)Belangrijke veiligheidsinstructiesLees de “Belangrijke veiligheidsinstructies” in deze handleiding en in de e-Handleiding zorgvuldig door voordat u de machine gebruikt. Deze instructies zijn bedoeld om letsel bij de gebruiker of andere personen of beschadiging van eigendommen te voorkomen. Neem deze instructies daarom in acht. Voer ook geen handelingen uit die niet in de handleidingen zijn beschreven om ongelukken of letsel te voorkomen. Onjuiste bediening of gebruik van deze machine kan persoonlijk letsel en/of beschadigingen die kostbare reparaties vereisen tot gevolg hebben die niet onder de garantie vallen. Installatie WAARSCHUWING• Plaats de machine niet op de volgende plaatsen.
−Een plek waar de ventilatie-openingen worden geblokkeerd (te dicht bij muren of op een bed, hoogpolig tapijt of soortgelijke plaatsen) −Een vochtige of stoge ruimte −Een locatie die wordt blootgesteld aan direct zonlicht of buiten −In een omgeving met hoge temperaturen −Een locatie die wordt blootgesteld aan open vuur −In de buurt van alcohol, spiritus of andere brandbare stoen• Sluit alleen goedgekeurde kabels op deze machine aan. Als u zich niet aan dit voorschrift houdt, loopt u het risico van brand of een elektrische schok. • Plaats geen kettingen of andere metalen voorwerpen of met vloeistof gevulde houders op de machine. Als vreemde voorwerpen in aanraking komen met elektrische onderdelen in de machine, kan dit leiden tot brand of een elektrische schok.
• Bij het installeren en verwijderen van de optionele accessoires moet de machine zijn uitgeschakeld, moet de stekker uit het stopcontact zijn gehaald en moeten alle aansluitkabels en het netsnoer van de machine zijn losgekoppeld. Als u dit niet doet, kunnen het netsnoer en/of de aansluitkabels beschadigd raken, wat brand of een elektrische schok tot gevolg kan hebben. • Gebruik de machine niet in de buurt van medische apparatuur. Door deze machine gegenereerde radiogolven kunnen medische apparatuur verstoren, wat zeer ernstige gevolgen kan hebben. • Als vreemde voorwerpen in deze machine vallen, haalt u de stekker uit het stopcontact en neemt u contact op met uw Canon-dealer. BELANGRIJK• Deze machine genereert bij normaal gebruik een hele kleine hoeveelheid ozon, enzovoort. Hoewel de gevoeligheid voor ozon, enzovoort kan variëren, zijn deze hoeveelheden niet schadelijk.
De aanwezigheid van ozon, enzovoort kan beter merkbaar zijn bij langer gebruik of tijdens lange productieruns, met name in slecht geventileerde ruimtes. Het is raadzaam dat de ruimte waarin de machine wordt gebruikt, afdoende wordt geventileerd voor het in stand houden van een comfortabele werkomgeving.
Vermijd ook plaatsen waar mensen bloot zouden staan aan de uitstoot van de machine. • Machines met een vaste schijf kunnen op een hoogte van 3. 000 meter boven zeeniveau of hoger onjuist functioneren. Elektrische aansluiting WAARSCHUWING• Gebruik uitsluitend het netsnoer dat bij de machine is geleverd, om brand of een elektrische schok te voorkomen. • De meegeleverde voedingskabel is uitsluitend bestemd voor gebruik met deze machine. Sluit de voedingskabel niet aan op andere apparaten. • Het is niet toegestaan het netsnoer aan te passen, aan het snoer zelf te trekken, het snoer met kracht te verbuigen of andere handelingen uit te voeren waardoor het netsnoer beschadigd kan raken. Plaats geen zware voorwerpen op het netsnoer. Als het netsnoer beschadigd raakt, loopt u het risico van brand of een elektrische schok.
• Zorg dat u droge handen hebt wanneer u het netsnoer aansluit of loskoppelt. Als uw handen vochtig zijn, loopt u het risico van een elektrische schok. • Gebruik geen verlengsnoeren of stekkerdozen met deze machine. Als u zich niet aan dit voorschrift houdt, loopt u het risico van brand of een elektrische schok. • Rol het netsnoer tijdens het gebruik niet op en zorg ervoor dat er geen knopen in komen. Dit kan namelijk brand of een elektrische schok veroorzaken. • Steek de stekker van het netsnoer volledig in het stopcontact. Als u dat niet doet, kan dit brand of een elektrische schok tot gevolg hebben. • Haal bij onweer de stekker uit het stopcontact. Als u dat niet doet, kan dit brand, een elektrische schok of beschadiging van de machine tot gevolg hebben.
VOORZICHTIG• Installeer deze machine in de buurt van een stopcontact en zorg voor voldoende vrije ruimte bij het stopcontact, zodat u de stekker in een noodsituatie snel uit het stopcontact kunt halen.
Behandeling van de machine WAARSCHUWING• Haal direct de stekker uit het stopcontact en neem contact op met een erkend Canon-dealer als de machine vreemde geluiden maakt, rook of een vreemde geur verspreidt of extreem heet wordt. Als u de machine onder die omstandigheden blijft gebruiken, kan dit brand of een elektrische schok tot gevolg hebben. • Het is niet toegestaan de machine te demonteren of aan te passen. Het binnenwerk van de machine bevat onderdelen die zeer warm zijn of onder hoge spanning staan, wat brand of een elektrische schok tot gevolg kan hebben. • Kies een locatie waarbij kinderen niet in contact kunnen komen met het netsnoer, andere kabels, de binnenkant of elektrische onderdelen van de machine. Als u dat niet doet, bestaat de kans op lichamelijk letsel. • Gebruik geen spuitbussen met ontvlambare stoen in de buurt van deze machine.
Als deze stoen in aanraking komen met elektrische onderdelen in de machine, kan dit brand of een elektrische schok tot gevolg hebben. • Als u een USB-kabel aansluit of loskoppelt terwijl de stekker van de machine in een stopcontact zit, mag u het metalen deel van de USB-poort niet aanraken, aangezien dit een elektrische schok tot gevolg kan hebben. • Als u een pacemaker hebt: deze machine zorgt voor een gering magnetisch veld. Als u een pacemaker gebruikt en u zich niet goed voelt, blijf dan uit de buurt van deze machine en neem direct contact op met uw arts. VOORZICHTIG• Haal uit veiligheidsoverwegingen de stekker uit het stopcontact als de machine langere tijd niet wordt gebruikt. • Wees voorzichtig bij het openen en sluiten van kleppen en deksels, zodat u uw handen niet bezeert.
12Nl• Houd uw handen en kleding uit de buurt van de rollen in het uitvoergebied. Als uw handen of kleding tussen de rollen bekneld raken, kunt u verwond raken. • Tijdens en onmiddellijk na gebruik zijn het binnenwerk van de machine en de uitvoersleuf extreem heet. Raak deze gebieden niet aan om brandwonden te voorkomen. Bedrukt papier kan direct na uitvoer ook heet zijn; ga hiermee dus voorzichtig om. Als u dat niet doet, bestaat de kans op brandwonden. • De laserstraal kan schadelijk zijn voor het menselijk lichaam. Omdat de straling in de machine volledig is afgesloten met beschermende behuizingen en extra deksels, kan de laserstraal tijdens gebruik nooit ontsnappen. Lees de volgende opmerkingen en instructies met betrekking tot de veiligheid. −Open alleen de kleppen die expliciet in deze handleiding worden genoemd.
• Als u deze machine niet gebruikt volgens de procedures voor besturing, aanpassing of bewerking die in deze handleiding worden beschreven, kan dit blootstelling aan gevaarlijke straling tot gevolg hebben. • Als de laserstraal onverhoopt toch vrijkomt en u in de straal kijkt, kan dit oogbeschadiging tot gevolg hebben. Onderhoud en inspecties WAARSCHUWING• Schakel de machine uit en haal de stekker uit het stopcontact voordat u gaat reinigen. Als u dat niet doet, kan dit brand of een elektrische schok tot gevolg hebben. • Koppel het netsnoer regelmatig los en wrijf het snoer schoon met een droge doek. Opgehoopt stof kan vocht onttrekken aan de lucht, met als gevolg brand bij aanraking met elektriciteit. • Reinig de machine met een vochtige, goed uitgewrongen doek. Bevochtig reinigingsdoeken alleen met water. Gebruik geen alcohol, benzeen, spiritus of andere ontvlambare stoen.
Gebruik geen tissues of keukenpapier. Als deze materialen in aanraking komen met elektrische onderdelen in de machine, kan dit statische elektriciteit veroorzaken, of brand of een elektrische schok tot gevolg hebben.
• Controleer regelmatig of het netsnoer en de stekker niet beschadigd zijn. Controleer de machine op roest, deuken, krassen, scheuren of overmatige warmteontwikkeling. Bij gebruik van slecht onderhouden apparatuur loopt u het risico van brand of een elektrische schok. Verbruiksartikelen WAARSCHUWING• Gooi lege tonercartridges en drumeenheden niet in open vuur. Bewaar tonercartridges, drumeenheden of papier niet op een plek die wordt blootgesteld aan open vuur. Hierdoor kan de toner ontbranden, met brandwonden of brand als gevolg. • Als u per ongeluk toner knoeit of morst, veeg de toner dan op met een zachte, vochtige doek. Voorkom hierbij dat u de tonerdeeltjes inademt. Gebruik hiervoor nooit een stofzuiger die niet is beveiligd tegen stofexplosies. Doet u dit wel, dan kan de stofzuiger defect raken, of er kan stof ontploen als gevolg van statische elektriciteit.
VOORZICHTIG• Voorkom dat u toner inademt. Als dat toch gebeurt, moet u onmiddellijk een arts raadplegen. • Voorkom dat u toner in uw ogen of uw mond krijgt. Als dat toch gebeurt, moet u uw ogen of mond direct spoelen met koud water en een arts raadplegen. • Voorkom dat u toner op uw huid krijgt. Als dat toch gebeurt, moet u de toner verwijderen met zeep en koud water. Als uw huid gaat jeuken, neem dan direct contact op met een arts. • Zorg ervoor dat tonercartridges en andere verbruiksartikelen buiten het bereik van kinderen worden gehouden. Raadpleeg bij inslikken van toner onmiddellijk een arts of het Nationaal Vergiftigingen Informatie Centrum. • Haal tonercartridges nooit uit elkaar. Het is evenmin toegestaan cartridges aan te passen. Hierdoor kan de toner zich namelijk zich verspreiden en in uw ogen en mond terechtkomen.
Juridische informatieProductnaamVeiligheidsvoorschriften stellen registratie van de naam van het product verplicht. In sommige landen waar dit product wordt verkocht, kan (kunnen) de volgende naam (namen) zijn geregistreerd. imageRUNNER 1435 (F193090)EMC-voorwaarden van EU-richtlijnDit apparaat voldoet aan de essentiële EMC-voorwaarden van de EU-richtlijn. Wij verklaren dat dit product voldoet aan de EMC-voorwaarden van de EU-richtlijn bij een nominale netspanning van 230 V, 50 Hz hoewel de nominale spanning van dit product 220-240 V, 50/60 Hz is. Het gebruik van geïsoleerde kabels is vereist om te voldoen aan de EMC-voorwaarden van de EU-richtlijn.
WEEE-richtlijnUitsluitend bestemd voor de Europese Unie en EER (Noorwegen, IJsland en Liechtenstein)Met deze symbolen wordt aangegeven dat dit product in overeenstemming met de AEEA-richtlijn (2012/19/EU), de richtlijn 2006/66/EG betreende batterijen en accu’s en/of de plaatselijk geldende wetgeving waarin deze richtlijnen zijn geïmplementeerd, niet bij het normale huisvuil mag worden weggegooid. Indien onder het hierboven getoonde symbool een chemisch symbool gedrukt staat, geeft dit in overeenstemming met de richtlijn betreende batterijen en accu’s aan dat deze batterij of accu een zwaar metaal bevat (Hg = kwik, Cd = cadmium, Pb = lood) waarvan de concentratie de toepasselijke drempelwaarde in overeenstemming met de genoemde richtlijn overschrijdt. Dit product dient te worden ingeleverd bij een hiervoor aangewezen inzamelpunt, bijv.
door dit in te leveren bij een hiertoe erkend verkooppunt bij aankoop van een gelijksoortig product, of bij een ociële inzameldienst voor de recycling van elektrische en elektronische apparatuur (EEA) en batterijen en accu’s. Door de potentieel gevaarlijke stoen die gewoonlijk gepaard gaan met EEA, kan onjuiste verwerking van dit type afval mogelijk nadelige gevolgen hebben voor het milieu en de menselijke gezondheid.
Uw medewerking bij het op juiste wijze weggooien van dit product draagt bij tot eectief gebruik van natuurlijke hulpbronnen. Voor verdere informatie over recycling van dit product kunt u contact opnemen met uw plaatselijke gemeente, afvaldienst, ociële dienst voor klein chemisch afval of afvalstortplaats, of kunt u terecht op www. canon-europe. com/weee, of www. canon-europe. com/battery.
13NlWettelijke beperkingen bij het gebruik van uw product en het gebruik van afbeeldingenHet gebruik van dit product voor het scannen, afdrukken of op andere wijze reproduceren kan voor bepaalde documenten en afbeeldingen bij wet verboden zijn en kan leiden tot aansprakelijkheidstelling of strafrechtelijke vervolging. Hieronder wordt een beknopte lijst met dit soort documenten weergegeven. Deze lijst is alleen als voorbeeld bedoeld. Als u niet zeker weet of u de machine mag gebruiken voor het scannen, afdrukken of op andere wijze reproduceren van een bepaald document en/of het gebruik van gescande, afgedrukte of op andere wijze gereproduceerde documenten, dan dient u vooraf contact op te nemen met een jurist of advocaat.
−Bankbiljetten −Travellercheques −Overboekingen −Voedselbonnen −Stortingsbewijzen −Paspoorten −Postzegels (gestempeld of ongestempeld) −Immigratiedocumenten −Naamplaatjes of insignes −Accijnszegels (gestempeld of ongestempeld) −Oproepkaarten voor militaire dienst −Obligaties of andere schuldbekentenissen −Cheques of tegoedbonnen uitgegeven door overheidsinstanties −Aandelen −Kentekenbewijzen en diploma's −Werken vallend onder het auteursrecht/kunstwerken zonder toestemming van de houder van het auteursrechtSymbolen gerelateerd aan de veiligheidHoofdschakelaar: “Ingeschakeld”Hoofdschakelaar: “Uitgeschakeld”Hoofdschakelaar: “Stand-by”Drukknop “AAN” “UIT”Beschermende aardeaansluitingGevaarlijke spanning binnenin de machine. Maak de kleppen niet open op een andere wijze dan geïnstrueerd. VOORZICHTIG: Heet oppervlak. Niet aanraken.
KLASSE II apparatuurBewegende onderdelen: Houd lichaamsdelen uit de buurt van bewegende onderdelenN. B. Afhankelijk van het product zijn mogelijk sommige van de bovenstaande symbolen niet aangebracht. LaserveiligheidDit product is gecerticeerd als een Klasse 1 laserproduct conform IEC60825-1:2007 en EN60825-1:2007.
Dit betekent dat het product geen gevaarlijke laserstraling produceert. Omdat de straling in de machine volledig is afgesloten met beschermende behuizingen en extra deksels, kan de laserstraal tijdens gebruik nooit ontsnappen. Verwijder nooit de beschermende afdichtingen of externe deksels, dit met uitzondering van de onderdelen die in de handleiding voor de machine zijn aangegeven. Dit product bevat laserdiode. [Maximaal Uitvoer 8 mW, golengte 785-800 nm]Aanvullende informatieAls u het optisch systeem van dit product repareert of aanpast, let u er dan op dat u geen schroevendraaiers of andere glimmende objecten in het pad van de laserstraal legt. Ook moeten accessoires zoals horloges en ringen worden verwijderd voordat u aan het product werkt. De gereecteerde straal, zichtbaar of onzichtbaar, kan uw ogen permanent beschadigen.
Het onderstaande etiket bevindt zich aan de binnenkant van de machine, achter de voorklep. Dit product is geclassiceerd conform IEC60825-1:2007 en EN60825-1:2007 en voldoet aan de onderstaande klassen:KLASSE 1 LASERPRODUCTLASER KLASSE 1APPAREIL À LASER DE CLASSE 1APPARECCHIO LASER DI CLASSE 1PRODUCTO LÁSER DE CLASE 1APARELHO A LASER DE CLASSE 1LUOKAN 1 LASER-TUOTELASERPRODUKT KLASSE 1 VOORZICHTIGHet gebruik van toetsen, instellingen of procedures op een andere wijze dan in de handleidingen voor deze machine staat aangegeven, kan resulteren in blootstelling aan gevaarlijke straling.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Canon Imagerunner 1435 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Printer Canon
Handleiding Printer
Nieuwste handleidingen voor Printer