Candy CTS 60 Handleiding


Pagina's 123 Nederlands Wasmachine

Bekijk de handleiding van Candy CTS 60 gratis online of download de PDF. 68 mensen vonden deze handleiding nuttig. Vraag over dit model? Stel een vraag


Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Candy
Categorie: Wasmachine
Model: CTS 60

Handleiding Candy CTS 60 – volledige tekst

51NLINLEIDINGLees aandachtig de informatie in deze handleiding door: zij bevat een aantal praktischeraadgevingen opdat u uw wasmachine optimaal zou kunnen benutten.1.- PANEEL2.- DEKSEL3.- TROMMEL4.- ZEEPBAKJE5.- PLINT6.- FILTERDeze «Gebruiksaanwijzing»bevat alle inlichtingen over hetdagelijkse gebruik van uwapparaat.

Bewaar haar voorverdere raadplegingen.Hierbij gaat eveneens een«Handleiding voor deinstallatie en het onderhoud»opdat u hem zou raadplegenbij de installatie en hetonderhoud van uw apparaat,evenals bij pannes, wanneer uraad wil over het sorteren vande kledingstukken voor ugaat wassen, symbolengebruikt bij de etikettering vande kledingstukken en debehandeling van weerbarstigevlekken.Wanneer u de Technische Dienst contacteert, vermeld dan steedshet model (staat ook vermeld op het bedieningspaneel), het plaat- enserienummer dat vermeld staat op het kaartje onderaan de voorkantvan de wasmachine nadat u de plint heeft verwijderd of op hetgarantiebewijs. Kortom, alles wat op de tabel voorkomt.Als u deze informatie verstrekt zal u sneller en beter bijstand wordenverleend.

Druk op het slot B enhoud dit ingedrukt.Druk op de voordeur C, zodat beide deuren C en D vanelkaar loskomen.3.Open de achterdeur D/ Open de voordeur C.Breng het wasgoed in de trommel.4.Breng de voordeur C naar beneden.Breng de achterdeur D zodanig naar beneden dat degleuven volledig ingepast blijven in de sluitingen van devoordeur C en laat beide los.5.Verzekert u zich ervan dat beide deksels volkomeningepast en gesloten zijn.OPGELET:HET IS BELANGRIJK DAT HET SLUITEN VAN DETROMMEL ZORGVULDIG GEBEURT TENEINDEMOGELIJKE BESCHADIGING VAN DE KLEDING ENVAN DE WASMACHINE TE VERMIJDEN.DEKSELWASMACHINEVOORKANTWASMACHINE2 min.OPGELET:Een specialeveiligheidsvoorzieningvoorkomt dat het dekselonmiddellijk na het voltooienvan de wascyclus kan wordengeopend.

56OPMERKING: VOOR HET GEVAL U HET VOORWASPROGRAMMA WENST TEGEBRUIKEN RADEN WIJ AAN ALTIJD WASMIDDEL IN POEDERVORM TE GEBRUIKEN.ZEEPBAKJE VULLENHet zeepbakje is verdeeld in 4 compartimenten:• Compartiment I dient voor de poederzeep voor de voorwas. De aanbevolenhoeveelheid zeep bedraagt 60 gr. (voor 5 Kg.).• Compartiment II dient voor de poederzeep voor de hoofdwas. De aanbevolenhoeveelheid zeep bedraagt 120 gr. (voor 5 Kg.).• Compartiment dient voor het bleekwater. De aanbevolen hoeveelheid bedraagt70 c.c.• Compartiment dient voor de wasverzachter, parfums en speciale additievenzoals stijfsel, blauwsel, enz. De aanbevolen hoeveelheid bedraagt 50 c.c.In het zeepbakje zijn twee maatstreepjes voorzien:• AANBEVOLEN (onderste streepje). Duidt de aanbevolen hoeveelheid aan in decompartimenten voor de voor- en hoofdwas.• MAX.

57PROGRAMMAKEUZEZORG ERVOOR DAT WANNEER U EEN PROGRAMMA KIEST DE AAN/UIT-TOETS NIETINGEDRUKT IS.Ga als volgt te werk om uw keuze te maken :•Het programma wordt gekozen met behulp van de overeenkomstige knop (A).Raadpleeg daartoe het programma-overzicht.•Kies de wastemperatuur uit met behulp van de overeenkomstige knop.• Kies uit de verschillende mogelijkheden die de toetsen u bieden.

59GEBRUIK VAN DE KEUZEKNOPPENA. PROGRAMMA-KEUZEKNOPAan de hand van deze knop zal u het gewenstewasprogramma kunnen uitkiezen.DRAAI DE KNOP NOOIT tegen de wijzers van de klok in,maar wel met de klok mee. Druk ook nooit op de Aan/Uit-Toets (H) voor u een programma heeft gekozen.Als u tijdens het verloop van het programma de stand ervanwil wijzigen of een ander programma wil uitkiezen, zet dande Aan/Uit-toets af, en zet hem opnieuw aan nadat u dewijziging heeft doorgevoerd.B. TEMPERATUUR-KEUZEKNOPDE KNOP KAN IN BEIDE RICHTINGEN WORDENGEDRAAID.Aan de hand van deze knop zal u de gewenstewastemperatuur kunnen uitkiezen.Wilt u wassen zonder het water warm te maken, laat danhet teken voor koud water samenvallen met hetrichtpunt.Overschrijd nooit de aanbevolen maximum temperatuur dievoorkomt in het programma-overzicht voor elk soort was.D.

TOETS VOOR HET WEGLATEN VAN HET CENTRIFUGERENDrukken we op deze toets, dan voert de wasmachine het hele programmauit, met uitzondering van het centrifugeren.Het gebruik van deze toets in aan te bevelen bij speciale weefsels.E. TOETS VOOR HALVE LADINGENVoor wassen die niet veel wegen kan de aan te wenden hoeveelheid waterworden beperkt door de toets voor halve ladingen in te drukken.Hierdoor zal u water, zeep en elektriciteit besparen.De hoeveelheid zeep moet worden verlaagd in verhouding tot de ladingkleren.OPGELET: DRUK NOOIT OP DE TOETS VOOR HALVE LADINGENBIJ ZUIVERE SCHEERWOL EN BIJ ZEER DELICATE WEEFSELS.H.AAN/UIT-TOETS

ºCVan koud naar…90ºVan koud naar…90ºVan koud naar…60ºVan koud naar…40º———32´SNELWASPROGRAMMA322Van koud naar…50ºZEER VUILNORMAAL VUILWEINIG BEVUILDWOL-WAARMERK WOOLMARKDELICAT SPOELENSTOP MET VOLLE TROMMELDELICAT CENTRIFUGERENLEGEN5678807065502510752221————Van koud naar…60ºVan koud naar…50ºVan koud naar…40ºVan koud naar…40º————SYNTHETISCHE STOFFENFIJNE WASGESCHATTEDUUR (MIN.)CTS 60••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••Programma *, naar de Norm EN 60456.De aangewezen duur voor het programma is de GESCHATTE DUUR.In iedere programmagroep zijn de eerste van langere duurwaardoor een grotere wasdoelmatigheid wordt verzekerd. Kiesde volgende programma´s uit voor het geval dat het wasgoedniet uitermate vuil zou zijn of als het zou gaan om speciale fijnewas.

61SNELWASPROGRAMMA VAN 32´ MINUTENHet snelwasprogramma van 32 minuten staat toe in 32minuten een volledige wascyclus te verrichten voor wasgoedvan maximaal 2 kg op een temperatuur van 50ºC.Het wasmiddel zal moeten worden ingebracht in hetdaarvoor bestemde bakje (vakje I).

De maximumhoeveelheidchloor die gebruikt kan worden zal ongeveer 1/4 zijn vanhet aanbevolen product (maximaal 35 g).Het snelwasprogramma van 32 minuten kan bovendiengebruikt worden als voorwascyclus wanneer het gaat omuitzonderlijk vuile was, waarna het gewenstehoofdprogramma kan worden gekozen.IN ACHT TE NEMEN OPMERKINGEN1.Bij zeer vuile kleren verdient het aanbeveling de lading te beperken tot maximum 3 kg.2.Bij de programma´s 5-6-7-8, blijft de wasmachine na de laatste spoelprogramma stilstaanmet water in de trommel om kreuken te vermijden.Om deze cyclus te be´indigen dient u het Programma te kiezen zodat het waterafgevoerd wordt. U kunt ook het Programma «zacht centrifugeren» kiezen. Voordat uhet door u bepaalde programma selecteert, eerst de machine uitzetten met deAAN/UIT knop.3. In de programma’s 1-2- kan automatisch worden gebleekt.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Candy CTS 60 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden