Brentwood TS-345W Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Brentwood TS-345W (20 pagina’s), behorend tot de categorie Oven. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Brentwood TS-345W of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

© 2023 Brentwood Appliances, Inc.
TOASTER OVEN
HORNO TOSTADOR / GRILLE-PAIN
Operating and Safety Instructions
FOR INDOOR HOUSEHOLD USE ONLY
Instrucciones de Operación y Seguridad
SOLO PARA USO DOMESTICO
Consignes de Sécurité et de Fonctionnement
POUR USAGE DOMESTIQUE INTÉRIEUR SEULEMENT
TS-345B (BLACK) TS-345R (RED)
TS-345W (WHITE)
Product specificaties
| Merk: | Brentwood |
| Categorie: | Oven |
| Model: | TS-345W |
| Soort bediening: | Scrollbar |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 3629 g |
| Breedte: | 241.3 mm |
| Diepte: | 368.3 mm |
| Hoogte: | 215.9 mm |
| Stoom koken: | Nee |
| Rotisserie: | Nee |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 1 |
| Netto capaciteit oven: | 9 l |
| Aantal schappen: | 1 schappen |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Oven vermogen: | 700 W |
| Timer duur: | 15 min |
| Bereik thermostaat: | 65 - 230 °C |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Brentwood TS-345W stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Oven Brentwood
3 April 2024
3 April 2024
3 April 2024
3 April 2024
3 April 2024
3 April 2024
Handleiding Oven
Nieuwste handleidingen voor Oven
24 Mei 2026
23 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026