Brentwood TS-255 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Brentwood TS-255 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Eierkoker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Brentwood TS-255 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

© 2021 Brentwood Appliances, Inc.
OMELET MAKER
MAQUINA DE OMELET
MACHINE À OMELETTES
ITEM NO.: TS-255
Operating and Safety Instructions
FOR INDOOR HOUSEHOLD USE ONLY
Instrucciones de Operación y Seguridad
SOLO PARA USO DOMESTICO
Consignes de Sécurité et de Fonctionnement
POUR USAGE DOMESTIQUE INTÉRIEUR SEULEMENT
Product specificaties
| Merk: | Brentwood |
| Categorie: | Eierkoker |
| Model: | TS-255 |
| Kleur van het product: | Zwart, zilver |
| Gewicht: | 1179 g |
| Breedte: | 247.6 mm |
| Diepte: | 222.2 mm |
| Hoogte: | 114.3 mm |
| Eieren capaciteit: | - eieren |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Brentwood TS-255 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Eierkoker Brentwood
3 April 2024
Handleiding Eierkoker
Nieuwste handleidingen voor Eierkoker
25 April 2026
26 Maart 2026
23 Maart 2026
23 Maart 2026
23 Maart 2026
10 Maart 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
5 December 2025
27 November 2025