Brennenstuhl ORUM 4000 M Handleiding

Brennenstuhl Lamp ORUM 4000 M

Bekijk gratis de handleiding van Brennenstuhl ORUM 4000 M (40 pagina’s), behorend tot de categorie Lamp. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 54 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Brennenstuhl ORUM 4000 M of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/40
4000 M • 4000 MH (Hybrid) • 8000 M • 8001 M
Bedienungsanleitung
Mobiler 360° LED Strahler ORUM
DE
Operating instructions
Mobile 360° LED light ORUM
EN
Mode d‘emploi
Projecteur LED mobile 360° ORUM
FR
Bedieningshandleiding
Mobiele 360° LED-straler ORUM
NL
Istruzioni per l‘uso
Riflettore LED 360° mobile ORUM
IT
Bruksanvisning
Mobil 360° LED-strålkastare ORUM
SE
Instrukcja obsługi
Przenośny reflektor LED 360° ORUM
PL
023620 ORUM.qxp_023620 BA_ORUM 08.07.20 14:18 Seite 1

Beoordeel deze handleiding

4.7/5 (7 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Brennenstuhl
Categorie: Lamp
Model: ORUM 4000 M

Handleiding Brennenstuhl ORUM 4000 M – volledige tekst

Bedieningshandleiding Mobiele 360° LED-straler ORUM 4000 M / 4000 MH (Hybrid) / 8000 M / 8001 M NLLET OP Lees vóór gebruik van de straler deze gebruiksaanwijzing zorgvuldig door en bewaar deze daarna goed! TECHNISCHE GEGEVENS 4000 M / 8000 M / 8001 M 4000 MH (Hybrid) Beschermingsklasse: Beschermingsklasse: I III Beschermingsgraad: Beschermingsgraad: IP 54, IK 08 IP 65, IK 10 Nominale spanning: 220-240 V~ 50/60 Hz Netstroom ingang: 100-240 V~ 50/60 Hz, Schuko Schakelaar: professionele schakelaar Netstroom uitgang: 12 V/3,5 A Aansluitkabel: H07RN-F 3G1,5 mm2 Netstroom aansluitkabel: 5 m, H05RN-F 2x1,0 mm2,Stopcontact: 220-240 V~; max. 3000 W afneembaar Schakelaar: professionele schakelaar Deze LED-straler is geschikt voor verlichtingsdoeleinden, zowel binnen als buiten.Type ORUM 4000 M ORUM 8000 M ORUM 8001 MORUM 4000 MHArt.nr.

BEDIENINGEN Plaats de straler en schakel deze met de schakelaar in. Staand: zet de straler op een droge, vlakke ondergrond. Hangend: hang de straler aan een geschikte buis. In een netwerk: Verbind meerdere ORUM’s met elkaar. Aan de zijkant van de ORUM lamp 4000 M, 8000 M of 8001 M bevindt zich een stopcontact, dat ook als stroomverdeler kan worden gebruikt. Het stopcontact kan ook gebruikt worden als het licht uitgeschakeld is. Een ORUM 4000 MH kan ook worden aangesloten op een ORUM 4000 M, 8000 M of 8001 M. ORUM ORUM ORUM 4000 M/8000 M/8001 M 4000 M/8000 M/8001 M 4000 MH Met statief (niet meegeleverd) De straler kan ook apart of dubbel op een Brennenstuhl-statief Worden gemonteerd. Worden twee stralers gemonteerd, dan is de accessoire-dwarsstang „CB 70 1172640059“ vereist. Staand geschroefd (behalve ST 300)www.professionalline.com 19023620 ORUM.qxp_023620 BA_ORUM 08.07.20 14:19 Seite 19

Hangend geschroefd Hangend met haak WERKING VAN DE HYBRIDE NETLAMP MET BATTERIJ DES HYBRID (4000 MH) Om de lamp in te schakelen, drukt u op de schakelaar (A) aan de achterzijde. Door meerdere malen te drukken wordt de lichtintensiteit van 100% naar 50% naar 25% geschakeld en vervolgens naar "uit". Hoe minder lichtopbrengst er is ingesteld, hoe langer de verlichtingsduur. Als een schakelaar langer dan 5 seconden onveranderd blijft, leidt het opnieuw indrukken ervan altijd tot de "uit"-status. Als de stroomvoorziening in- en uitgeschakeld wordt terwijl de lamp aan staat, knippert de lamp 3 keer en schakelt dan automatisch over op netvoeding met 100% licht. WERKING VAN DE HYBRIDE LAMP MET STROOMNET De hybride lamp wordt via de stekkervoeding (E) en de laadkabel (D) met de laadaansluiting (B) op het stroomnet aangesloten.

(A) Schakelaar (B) Laadaansluiting (C) Weergave accu, status, en opladen (D) Oplaadkabel (E) Voedingseenheid De lamp brandt door op de aan/uit-schakelaar te drukken. Bij stroomuitval of als de stekker uit het stopcontact wordt getrokken, knippert de lamp 3 keer en schakelt dan automatisch over op accuvoeding met 100% licht. Als de hybride lamp op het net aangesloten is, wordt de batterij opgeladen. De laadindicator knippert. Er kan tegelijkertijd licht worden uitgestraald. De batterij wordt het snelst opgeladen wanneer de lamp op “uit” staat.ACD BEwww.brennenstuhl.com20023620 ORUM.qxp_023620 BA_ORUM 08.07.20 14:19 Seite 20

WEERGAVE ACCUSTATUS Toont het huidige laadniveau van de batterij, d. w. z. hoeveel energie er nog beschikbaar is. De weergave van de accu (C) verschijnt automatisch wanneer de lamp ingeschakeld wordt. Terwijl de batterij opgeladen wordt, geeft het display van de batterijstatus (C) de laadstatus weer. Als alle 4 de led’s oplichten, is de batterij volledig opgeladen. Als de accu bijna leeg is, knippert de lamp 5 keer en knippert de weergave van de accustatus (C) continu. Daarna brandt de spot nog ca. 10 minuten, voordat de diepontladingsbeveiliging het licht uitschakelt. Dit laat genoeg tijd over om het werk af te maken. OPLADEN VAN DE BATTERIJ 1. Om een optimale werking te garanderen, raden wij aan de batterij de eerste keer dat deze wordt gebruikt, volledig te ontladen en op te laden. 2. De laadaansluiting (B) bevindt zich onder de kap aan de zijkant van de lamp. 3.

Op het display van de batterijstatus (zie de beschrijving hierboven) wordt het laadniveau van de batterij weergegeven. 4. Laad de batterij ongeveer elke 3 maanden op wanneer deze gedurende een langere periode niet wordt gebruikt, om een lange levensduur van de batterij te garanderen. 5. Zorg ervoor dat u de laadaansluiting na het opladen opnieuw met de kap afsluit. KABELOPWIKKELING Een rondlopende groef in de straler biedt de mogelikkheid de kabel voor transport en opslag op te Wikkelen. OPTIONEEL ACCESSOIRESTATIEVEN • 1170310 statief ST 300 • 1170610020 statief ST 250 • 9171991100 statief TS 300 • 1172640059 dwarsstang CB 70 VEILIGHEIDSINSTRUCTIES 1. Controleer de straler en de netaansluitkabel telkens vóór gebruik op eventuele beschadigingen. Gebruik uw straler nooit als u beschadigingen vaststelt. Voorzichtig.

Een beschadigde straler of een beschadigde netaansluitkabel betekenen levensgevaar door elektrische schokken. 2. Indien de netaansluitkabel van dit apparaat beschadigd raakt, moet deze door een gekwalificeerde bekwame persoon Worden vervangen om gevaren te voorkomen. 3.

ADRESSEN Hugo Brennenstuhl GmbH & Co. KG Seestraße 1 – 3 · D-72074 Tübingen Voor meer informatie raden we u aan om op onze website www. brennenstuhl. com de rubriek Onderhoud/FAQ‘s te bezoeken. H. Brennenstuhl S. A. S. 4 rue de Bruxelles F-67170 Bernolsheim· lectra technik ag Blegistrasse 13 · CH-6340 Baar6. Een onherstelbaar beschadigde beschermende afdekking moet vóór verder gebruik van de straler door een originele beschermende afdekking van Brennenstuhl Worden vervangen. 7. Zorg dat de straler veilig en stabiel staat. Let erop dat de kabel niet Wordt afgekneld of anderszins is beschadigd. 8. Heet oppervlak ≥ 100 W versies. 9. Houd kinderen op afstand van de straler. Kinderen kunnen het gevaar door elektrische stroom niet inschatten. 10. Als de lamp tijdens het laden wordt gebruikt, wordt “voor ruw gebruik” niet vermeld, omdat de voeding niet “voor ruw gebruik” is ontworpen.

CONFORMITEIT De conformiteit is bij de fabrikant gedeponeerd. ONDERHOUD De lichtbron van deze lamp kan niet Worden vervangen. Wanneer de lichtbron het einde van zijn levensduur heeft bereikt, moet de hele lamp Worden vervangen. REINIGING Gebruik geen oplosmiddelen, bijtende reinigingsmiddelen en dergelijke. Gebruik voor het reinigen alleen een droge of licht bevochtigde doek. AFVOER Elektrische apparaten moeten op milieuvriendelijke Wijze Worden afgevoerd. Elektrische apparaten horen niet in het huishoudelijk afval. Volgens de Europese richtlijn 2012/19/EG betreffende afge-dankte elektrische en elektronische apparatuur moeten oude elektrische apparaten gescheiden Worden ingezameld en bij een milieuvriendelijk recyclingcentrum Worden afgegeven. Informatie over de mogelijke afvoer van het afgedankte apparaat krijgt u bij uw gemeente.

Het onjuist weggooien van batterijen en accu’s is schadelijk voor het milieu. Batterijen en accu’s behoren niet bij het huisvuil. Ze kunnen giftige zware metalen bevatten en moeten als chemisch afval worden behandeld.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Brennenstuhl ORUM 4000 M stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden