Bosch SPS4EMW61EB Handleiding
Bosch Vaatwasser SPS4EMW61EB
Bekijk gratis de handleiding van Bosch SPS4EMW61EB (3 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Bosch SPS4EMW61EB of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/3

Serie 4,Vrijstaandevaatwasser,45
cm, Wit
SPS4EMW61E
Optionele accessoires
SGZ1010 VerlengslangvoorAquaStop
SGZ4CB00 Vario-bestekkorf
SMZ1051EU :
SMZ5000 Afwashulpset
SMZ5300 Wijnglazenhouder
Betere droogresultatenmetdeHome
Connect vaatwasserenslimme
functionaliteiten.
• : Efficient Dryverbeterdedroogprestatiesdoordeautomatisch
geopende deur.
• : Slimline VarioLadedeidealeplekvoorjebestek,kookgereien
lichte items
• : Rackmaticinhoogteverstelbarevaatwaskorfvoorgrotevaat.
• : 5 Rackmatic-systeembovenstekorftotcminhoogteverstelbaarin
3 verschillendeposities.
• Silence ondemand:opelkmomentinstaatomruisvoor30
minuten toteenminimumtebeperkenviadeHomeConnectApp.
Technische Data
Energieklasse
1
: D.................................................................................
Energieverbruik per100cycliEco-programma
2
: .......67kWh/100cycli
Aantal : couverts..............................................................................10
Waterverbruik Eco-programmapercyclus
3
: l..................................6.7
Programmaduur: ....................................................................4:16uur
Geluidsniveau: 1 .........................................................45dB(A)repW
Geluidsniveauklasse: C........................................................................
Inbouw/vrijstaand: ...............................................................Vrijstaand
Hoogte : vanafneembaarbovenblad.........................................30mm
Diepte : met90°geopendedeur...........................................1155mm
In : - hoogteverstelbarepootjes................................................Jaalle
Maximaal : instelbarehoogte....................................................20mm
Verstelbare : sokkel.......................................................................Nee
Nettogewicht: ..........................................................................41.6kg
Brutogewicht: ..........................................................................42.8kg
Aansluitvermogen: W...................................................................2400
Minimale : Asmeltveiligheid............................................................10
Spanning: V............................................................................220-240
Frequentie: ...........................................................................50;60Hz
Reparatie-index: .............................................................................8.8
Lengte : elektriciteitssnoer.......................................................175cm
Type : . stekkerNormalestekker,2-polig(Schuko-/Gardy.metaarding
stekker wordtstandaardmeegeleverd)
Lengte : toevoerslang...............................................................165cm
Lengte : afvoerslang.................................................................205cm
EAN-code: ..................................................................4242005424115
Type : installatie...................................................................Vrijstaand
1
Energie-efficiëntieklasse A Gschaalvantot
2
Energieverbruik inkWhper100cycli(inprogrammaEco50°C)
3
Waterverbruik inliterpercyclus(inEco50°Cprogramma)
1 /
Product specificaties
| Merk: | Bosch |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | SPS4EMW61EB |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 41300 g |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 2400 W |
| Aantal couverts: | 10 couverts |
| Automatische programma's: | Ja |
| Droogsysteem: | Warmtewisselaar |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.75 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Ja |
| Duur cyclus: | 256 min |
| Geluidsniveau: | 45 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 42800 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus: | 6.7 l |
| Stroom: | 10 A |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 67 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1155 mm |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Voetenverstelling: | 20 mm |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Nee |
| Zelf reinigende filter: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Pre-rinse, Quick 60°C, Silent 50°C |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.674 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.65 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 2.05 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Manden verstelbare plaatsing: | Lower, Upper |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Bedieningsapps ondersteund: | Bosch Home Connect |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Bosch-technologieën (afwas): | Rackmatic® |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bosch SPS4EMW61EB stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Bosch
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026