Bosch KSZB0S00 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Bosch KSZB0S00 (1 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Bosch KSZB0S00 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

installatie toebehoren
KSZB0S00
Meubelfronten wordensteedszwaarder
door hetgebruikvannatuurlijke
materialen zoalssteen.Standaard
scharnieren zijnhiermindervoorgeschikt.
Deze setvoorkomtdatdedeurverzakten
dat hetmeubelfrontbeschadigdraakt.
• Accessoires koelapparatuur
• Controleer ofhetaccessoiregeschiktisvoorjouwapparaat.
Technische Data
Afmetingen : inclusiefverpakking(hxbxd).................50x110x158mm
Palletafmetingen: x x ..................................................70.080.0120.0
Standaard : aantalunitsperpallet.................................................320
Nettogewicht: ............................................................................0.2kg
Brutogewicht: ............................................................................0.2kg
EAN-code: ..................................................................4242005329847
1 /
Product specificaties
| Merk: | Bosch |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | KSZB0S00 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht verpakking: | 200 g |
| Breedte verpakking: | 110 mm |
| Diepte verpakking: | 50 mm |
| Hoogte verpakking: | 158 mm |
| Soort: | Aansluitset |
| Geschikt voor: | Koelkast |
| Merkcompatibiliteit: | Bosch |
| Aantal: | 1 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bosch KSZB0S00 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Bosch
27 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026