Bosch GIN81HCE0 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Bosch GIN81HCE0 (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vriezer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 11 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Bosch GIN81HCE0 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

A
B
C
D
E
F
G
2019/2016
BoschGIN81HCE0
E
35dB
235kWh/annum
212 L
ACDB
Product specificaties
| Merk: | Bosch |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | GIN81HCE0 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Links |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 65633 g |
| Breedte: | 558 mm |
| Diepte: | 545 mm |
| Hoogte: | 1772 mm |
| Netbelasting: | 120 W |
| Snoerlengte: | 2.3 m |
| Geluidsniveau: | 35 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 235 kWu |
| Gewicht verpakking: | 70800 g |
| Nettocapaciteit vriezer: | 212 l |
| Vriescapaciteit: | 14 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Snelvriesfunctie: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 7 |
| No Frost system: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 560 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 1775 mm |
| Stroom: | 10 A |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Certificering: | CE, VDE |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| Type product: | Vrieskast |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bosch GIN81HCE0 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vriezer Bosch
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Maart 2026
23 Maart 2026
28 Januari 2026
7 Januari 2026
4 Januari 2026
23 December 2025
3 December 2025
1 November 2025
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026