Bauknecht GSIP 6127 AL Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Bauknecht GSIP 6127 AL (5 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Bauknecht GSIP 6127 AL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Bauknecht |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GSIP 6127 AL |
Handleiding Bauknecht GSIP 6127 AL – volledige tekst
5019 496 90463BK/I/B/NLNLBeknopte handleidingWij raden u aan voor het gebruik van de afwasmachine de montage- en gebruiksaanwijzingen te lezen. (Technische wijzigingen voorbehouden)GSIP 6127Display van de duur van het afwasprogramma en de signalering van storingenGeeft de tijd in uren aan die resteert tot aan de start van het programma. Gaat uit na de start van het programma en geeft de resterende tijd in uren en minuten weer. “F. ” Aanwijzingen voor de servicedienstToets voor “Startselectie”Het is mogelijk de start van het programma met 1-24 uren uit te stellen. Bij elke druk op de toets verspringt de urenwijzer een uur, en na 24 start de telling weer vanaf 00. Druk vervolgens op de toets Start. De afwasmachine start na de ingestelde periode. Toets voor “Halve belading - Multizone”Vul alleen de bovenste korf of alleen de onderste korf.
Deze functie kan bij alle programma's worden gebruikt. 1 maal indrukken = bovenste korf (het lampje/symbool gaat branden) 2 maal indrukken = onderste korf (het lampje/symbool gaat branden) 3 maal indrukken= Off (halve belading gedeactiveerd). Bij een wascyclus zonder de bovenste korf, moet de toets “Halve belading”, oftewel “wascyclus in onderste korf” worden ingedrukt (het bijbehorend lampje/symbool gaat branden). Bacteriedodende spoeling 4) 5)Deze functie voegt een bacteriedodende spoeling toe aan het einde van het afwasprogramma, zodat het aantal bacteriën verder wordt gereduceerd. Het lampje gaat branden wanneer de functieactief is. Als de temperatuur tijdens de bacteriedodende spoelcyclus niet constant gehouden wordt (b. v. doordat de deur geopend wordt), begint het lampje te knippe geven dat de ren om aan te bacteriedodende werking niet gegarandeerd wordt.
De gegevens kunnen verschillen al naar gelang, bijvoorbeeld, de grootte van de belading, verschillende extra functies, een andere temperatuur - hoger of lager dan 15°C - of hardheid van het water en de voedingsspanning, etc. 4) De efficiëntie van de verwijdering van de bacteriën is geverifieerd met het Institut Pasteur te Lille (Frankrijk), op grond van de norm NF EN 13697 van november 2001. 5) Deze programma’s kunnen worden gebruikt met de extra functie bacteriedodende spoeling. 6) Energiezuinig programma met verlengde droogcyclus. Programmakeuze-toetsToets On / OffToets StartHet controlelampje gaat tijdens de werking branden, knippert wanneer er zich een storing voordoet en gaat uit aan het einde van het programma.
Extra functies 3)Programmatabel Afwasmiddel 2) Verbruik 3)Programma’s Tips voor het laden van de vaatwasmachine A B Liter kWh MinutenSensor + 5) 40-70°C Licht, matig of sterk vervuild, inclusief koekenpannen en pannen. X X 7,0-17,0 0,99-1,58 65-170Voorspoelen koud Vaat die later gewassen moet worden. - - 4,0 0,03 14Glas 40°C Licht vervuild, bijvoorbeeld glazen en kopjes. X - 10,0 0,85 100Snel 40°C Licht vervuild, zonder opgedroogde resten. X - 10,0 0,65 30Eco 1) 5) 6) 50°C Matig vervuild. X X 13,0 1,05 195Waarschuwing voor de testlaboratoria:voor meer informatie over de condities van de vergelijkende test EN en andere tests, kunt u contact opnemen met het volgende adres: “nk_customer@whirlpool. com”.
BK/II/B/NLGebruik van het apparaatZie voor nadere details de afzonderlijke hoofdstukken van de gebruiksaanwijzing. Druk op de toets ON / OFF. (Bij de eerste ingebruikneming en bij gebruik van een ander afwasmiddel)1. Selecteer het derde programma van boven in de bijbehorende tabel. 2. Druk ongeveer 7 seconden op de toets Start totdat de weergave verandert. 3. Selecteer het gewenste afwasmiddel met de toets Start (OFF = afwaspoeder, 2 in 1, 3 in 1, 4 in 1) (kan op het display worden weergegeven). 4. Schakel het apparaat uit en weer in. Het geselecteerde afwasmiddel wordt na de inschakeling ongeveer 3 seconden op het display weergegeven. Zie de programmatabel voor de dosering van het afwaspoeder in het vak A en B. Mechanische indicator C. Elektrisch controlelampje op het bedieningspaneel (indien aanwezig). Alleen als er een onthardingssysteem aanwezig is. Mechanische indicator D.
Elektrisch controlelampje op het bedieningspaneel (indien aanwezig). Zie de instructies voor het laden van de vaatwasmachine. Het laatst geselecteerde programma gaat branden. Stel het gewenste programma in (met de toets of de knop). Het bijbehorende controlelampje gaat branden. Indien nodig (indien aanwezig). Het bijbehorende controlelampje gaat branden. Het geselecteerde programma wordt vervolgens in het geheugen opgeslagen (ook wanneer de stroom ontbreekt). - Open de deur alleen als dat noodzakelijk is (let op: er kan stoom uit komen). - Als het apparaat nog voor de benodigde tijd uitgeschakeld wordt en vervolgens opnieuw gestart wordt, zal het programma verder gaan waar het onderbroken werd. Alleen nadat de toets START is uitgegaan: druk op de toets ON / OFF. Alle lampjes gaan uit.
Zet de machine aanAfwasmiddel selecteren,in het geheugen opslaan en toevoegenA B CControleer het spoelglansmiddelControleer het regenereerzoutVul de korvenSluit de deur en draai de waterkraan openSelecteer het programmaSelecteer de extra functiesDruk op de toets START“Lopende programma wijzigen”Houd de toets START 2 sec. ingedrukt tot het controlelampje Start gedoofd is. Selecteer opnieuw een programma en druk nogmaals op de toets START. WasprogrammaZet het apparaat uitDraai de waterkraan dicht en laad de korven uit.
BK/III/NLAanwijzingen voor het laden van de afwasmachine en de bij de korven geleverde accessoiresafhankelijk van het model apparaatBovenste korf:Vaatrekken (A):Afhankelijk van de positie, bijvoorbeeld lang keukengereedschap, kopjes en borden.Glazenrek (B):Glazen met voet.Lang keukengerei (bijv. vleesvorken, messen) moeten met de punt naar het apparaat toe worden geplaatst.Halve belading:Laden van de bovenste korf (zie beschrijving Extra functies).
Plaats de bestekkorf (C), indien aanwezig, in de bovenste korf.Instelling van de verticale hoogte van de korf (ook wanneer hij beladen is):Onderste instelling: Tr e k de twee handgrepen van de korf (D) naar buiten en laat de korf zakken.Bovenste instelling:Trek de twee handgrepen van de korf (D ) omhoog totdat de korf vastklikt (fabrieksinstelling).De zijkanten van de korf moeten zich op dezelfde hoogte bevinden.Bovenste korf uitneembaar voor het wassen van grote borden of schalen in de onderste korf:Open de vergrendelingen (E) van de geleiders van de korf aan de linker- en rechterzijde, en verwijder de bovenste korf.Als de bovenste korf op zijn plaats zit, moeten de vergrendelingen altijd gesloten zijn.Onderste korf:Afhankelijk van het apparaatmodel met kantelbare of vaste bordenrekken (F).Halve belading:Laden van de onderste korf (zie beschrijving Extra functies).Groter afwasvermogen, bijvoorbeeld voor borden en pannen.Bestekkorf (G):Roosterelement (H) voor het scheiden van het bestek.Voorwerpen waaraan u zich zou kunnen verwonden moeten met de punt omlaag in de korf worden gezet.Gebruik uitsluitend vaatwerk dat geschikt is voor afwasmachines.
BK/IV/NLWat moet u in de volgende gevallen doen. Mocht de afwasmachine storingen in de werking vertonen, dan wordt u verzocht de volgende punten na te gaan, alvorens contact op te nemen met de Servicedienst (* zie ook het betreffende hoofdstuk in de gebruiksaanwijzingen). Wat is er aan de hand Oorzaak OplossingHet apparaat werkt niet• Er wordt geen water aangevoerd. • Draai de waterkraan open. • De machine laadt niet voldoende water. • Reinig het ingangsfilter op de waterkraan. • Controleer of de toevoerslang niet gevouwen is. • Is de stroom uitgevallen. • Steek de stekker in het stopcontact. • Druk op de toets START. • Sluit de deur. • Controleer de zekering in uw huis. • Start van het ingestelde programma. • Stel eventueel de programmastart in op “0”. Als de vaat niet helemaal droog is• Onvoldoende spoelglansmiddel. • Verhoog de dosis *. • Er blijft water in de holtes achter.
• Zet het vaatwerk schuin. Als de vaat niet perfect schoon is• De waterstraal bereikt het vaatwerk niet goed. • Plaats het vaatwerk zo dat het elkaar niet raakt. Plaats het vaatwerk met de holle zijden naar beneden. • Onvoldoende afwasmiddel. • Doseer het afwasmiddel op basis van de aanwijzingen van de fabrikant. • Er is een verkeerd programma ingesteld. • Selecteer een afwasprogramma met een hogere intensiteit. • De sproeiarmen zijn geblokkeerd. • De sproeiarmen moeten ongehinderd kunnen draaien. • De gaten van de sproeiarmen zijn verstopt. • Verwijder de onzuiverheden die de waterstroom belemmeren *. • Ongeschikt/oud afwasmiddel. • Gebruik een merkproduct van goede kwaliteit. Zanderige en korrelige resten• De filters zijn verstopt. • Controleer de filters regelmatig/reinig ze eventueel*. • De filters zijn niet juist aangebracht.
• Gebruik, afhankelijk van het materiaal, zo nodig een afwasmiddel met een sterker bleekmiddel. Aanslag op het vaatwerk• afneembaar • Strepen op vaatwerk/glazen. • Verhoog de dosis spoelglansmiddel *. • Strepen/lijnen op de glazen. • Verlaag de dosis spoelglansmiddel *. • Zoutlaag op het vaatwerk/glazen. • Sluit het deksel van het zoutreservoir goed *. • niet afneembaar • Het water wordt onvoldoende onthard, kalkvlekken. • Verander de instelling voor de waterhardheid en voeg indien nodig zout toe *. Doffe/matte glazen • Niet afwasbaar in de afwasmachine. • Gebruik geschikte glazen. Roest op het bestek • Het bestek is niet van roestvrij staal. • Gebruik geschikt bestek. Vaststelling van de storingen van het apparaat• Het controlelampje START knippert. • Indicator F. (indien aanwezig).
• Verzeker u ervan dat de filtergroep niet verstopt is en de watertoevoer niet onderbroken is (maak indien nodig de filters schoon *). Start het programma opnieuw. Houd de toets START 2 seconden lang ingedrukt, tot het controlelampje START gedoofd is. Selecteer het programma opnieuw en druk nogmaals op de toets START. Als de storing na bovengenoemde controles niet verdwijnt of terugkeert, schakel het apparaat dan uit, draai de waterkraan dicht en neem contact op met de Servicedienst (zie de garantie). Controleer of u over de volgende gegevens beschikt voordat u contact opneemt met de Servicedienst:• Het type storing. • Type en model van het apparaat. • Het servicenummer, oftewel het nummer op het typeplaatje van de Servicedienst aan de binnenkant van de deur rechts.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bauknecht GSIP 6127 AL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Bauknecht
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser