Balay 3SB581B Handleiding
Balay Telefonos üzenetrögzítő 3SB581B
Bekijk gratis de handleiding van Balay 3SB581B (1 pagina’s), behorend tot de categorie Telefonos üzenetrögzítő. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Balay 3SB581B of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

3SB581B
236
2058,065
ABCDEFG
Product specificaties
| Merk: | Balay |
| Categorie: | Telefonos üzenetrögzítő |
| Model: | 3SB581B |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 48300 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 613 mm |
| Hoogte: | 842 mm |
| Netbelasting: | 625 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.45 m |
| Trommelinhoud: | 112 l |
| Kinderslot: | Ja |
| Afneembaar bovenkant: | Nee |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | 205 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A++ |
| Energie consumptie: | 1.87 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 236 kWu |
| Installatie compartiment breedte: | 598 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 613 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 842 mm |
| Stroom: | 10 A |
| Zelfreinigend: | Nee |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1105 mm |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.75 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| Verlichting in trommel: | Nee |
| Huidige waardering: | 10 A |
| Ingebouwde condensafvoer: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Indicator watertank vol: | Ja |
| Droogprogramma's: | 40min, Blouse/shirt, Delicate/silk, Mix, Outdoor/sport, Towel, Wool |
| Pluisfilter: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Balay 3SB581B stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Telefonos üzenetrögzítő Balay
12 September 2024
17 Augustus 2024
26 Juni 2023
5 April 2023
27 Maart 2023
10 Maart 2023
8 Februari 2023
Handleiding Telefonos üzenetrögzítő
Nieuwste handleidingen voor Telefonos üzenetrögzítő
10 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
1 Mei 2026
28 April 2026
23 April 2026