Aspes ARV285DDX Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ARV285DDX (70 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 38 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Aspes ARV285DDX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/70

ARV285DD
ARV285DDX
Refrigerador / Manual de UsoES
Frigoríco / Manual de utilizador
PT
Fridge / User ManualEN
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | ARV285DDX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 64000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 1860 mm |
| Kinderslot: | Ja |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 121 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 355 l |
| Aantal planken koelkast: | 6 |
| Aantal groente lades: | 2 |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Eierenrekje: | Ja |
| No Frost system: | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Super Cool functie: | Nee |
| Koelkastdeurvakken: | 5 |
| Vers zone compartiment: | Ja |
| Deur open alarm: | Ja |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Type stroombron: | AC |
| Locatie van display: | Op de deur |
| Aantal niveaus voor eieren: | 2 |
| Koelkast temperatuurbereik: | 2 - 8 °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ARV285DDX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026