Aspes ALT106 Handleiding
Aspes Wasmachine ALT106
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ALT106 (36 pagina’s), behorend tot de categorie Wasmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 14 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Aspes ALT106 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

MANUAL DE INSTALACIÓN,
DE INSTRUCCIONES DE USO Y MANTENIMIENTO
MANUAL DE INSTALAÇAO,
DE INSTRUÇÕES DE USO E MANUTENÇÃO
INSTALLATION, OPERATING
AND MAINTENANCE INSTRUCTIONS
NOTICE D’INSTALLATION,
D’UTILISATION ET D’ENTRETIEN
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | ALT106 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 400 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Type lader: | Bovenbelading |
| Stroomvoorziening: | 220-240/50 |
| Energieverbruik wassen: | 0.95 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus: | 48 l |
| Wasklasse: | A |
| Centrifuge-droger klasse: | E |
| Maximale centrifugesnelheid: | 600 RPM |
| Nominale capaciteit: | 5 kg |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy, Black |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ALT106 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasmachine Aspes
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
7 Mei 2025
19 Februari 2025
13 December 2024
13 December 2024
5 December 2024
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026