Aspes AHE1459X Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AHE1459X (61 pagina’s), behorend tot de categorie Oven. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 56 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Aspes AHE1459X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/61

Manual de usuario de horno integradoES
AHE1459X
AHE1459N
AHE1459B
Forno Embutido / Manual de UtilizadorPT
Built-in Oven / User Manual
EN
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Oven |
| Model: | AHE1459X |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Vermogen grill: | 2000 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren: | Neer |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 2786 g |
| Breedte: | 455 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 595 mm |
| Netbelasting: | 3100 W |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 50 l |
| Aantal ovens: | 1 |
| Vermogen lamp: | 25 W |
| Controle positie: | Voorkant |
| Installatie compartiment breedte: | - mm |
| Installatie compartiment diepte: | - mm |
| Installatie compartiment hoogte: | - mm |
| Materiaal deur: | Glas |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 2 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.79 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.72 kWu |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Soort oven: | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven: | 3100 W |
| Netto capaciteit oven: | 50 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Type timer: | Digitaal |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Pizzafunctie: | Ja |
| Binnenmateriaal: | Emaille |
| Type grill: | Grill met 2 circuits |
| Ventilatieroosterfunctie: | Ja |
| Ovenkookmethode: | Met ventilator |
| Knopenkleur: | Roestvrijstaal |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Boven, onder & hetelucht: | Ja |
| Oven-ontdooifunctie: | Ja |
| Boven, onder, ventilator + convectie (turbo-modus): | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AHE1459X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Oven Aspes
30 September 2025
30 September 2025
5 Augustus 2025
14 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
13 December 2024
13 December 2024
5 Januari 2024
Handleiding Oven
Nieuwste handleidingen voor Oven
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026