Aspes AF17600ENF Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AF17600ENF (68 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 49 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Aspes AF17600ENF of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/68

MANUAL DE FUNCIONAMIENTO
PARA EL USUARIO
Antes de utilizar esta unidad, lea detenidamente este
manual y consérvelo para consultas
Español
AF17600FNFX
AF17600FNF
AF17600ENF
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AF17600ENF |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 56000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 640 mm |
| Hoogte: | 1676 mm |
| Netbelasting: | 175 W |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 216 kWu |
| Gewicht verpakking: | 60000 g |
| Breedte verpakking: | 1760 mm |
| Diepte verpakking: | 686 mm |
| Hoogte verpakking: | 641 mm |
| Nettocapaciteit vriezer: | 73 l |
| Vriescapaciteit: | 3 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 252 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Boven |
| No Frost (vriezer): | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 8 uur |
| Aantal planken vriezer: | 1 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 325 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Koelend medium: | R600a |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Vriezer temperatuur (min): | -14 °C |
| Vriezerdeurvakken: | 2 |
| Koelkast temperatuurbereik: | 0 - 4 °C |
| AC-ingangsspanning: | 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 36 g |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Verpakkingsvolume: | 0.77 cm³ |
| Type deurscharnier: | Vast scharnier |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AF17600ENF stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026