Aspes ACE648X Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ACE648X (42 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 20 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Aspes ACE648X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/42

MANUAL DE USUARIO
CAMPANA TELESCÓPICA
ACE648X
Lea atentamente este manual y guárdelo para futuras consultas.
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | ACE648X |
| Kleur van het product: | Grey, Stainless steel |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 5200 g |
| Breedte: | 300 mm |
| Diepte: | 176 mm |
| Netbelasting: | 102 W |
| Geluidsniveau: | 63 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Jaarlijks energieverbruik: | 57.7 kWu |
| Soort: | Semi-inbouw (uittrekbaar) |
| Motor vermogen: | 100 W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 120 mm |
| Illuminance: | 250 Lux |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 296 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Luchtafvoer |
| Fluid dynamic efficiency class: | F |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | D |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Hoogte (min): | 300 mm |
| Hoogte (max): | 420 mm |
| Vermogen lamp: | 2.8 W |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 2 |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ACE648X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap Aspes
15 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
4 Mei 2023
30 April 2023
22 Januari 2023
9 Oktober 2022
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026