Aspes AC2001NF Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AC2001NF (76 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 14 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Aspes AC2001NF of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/76

AC2001NF
AC2001NFX
Refrigerador - Congelador / Manual de UsoES
Frigoríco - Congelador / Manual de utilizador
PT
Fridge - Freezer / User Manual
EN
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC2001NF |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 68000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 2010 mm |
| Netbelasting: | 180 W |
| Aantal vrieslades: | 3 |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 313 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 101 l |
| Vriescapaciteit: | 8 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 266 l |
| No Frost (koelkast): | Nee |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 2 |
| Vriezer positie: | Onder |
| No Frost (vriezer): | Nee |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 10 uur |
| Snelvriesfunctie: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 307 l |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Eierenrekje: | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Super Cool functie: | Nee |
| Koelkastdeurvakken: | 4 |
| Vers zone compartiment: | Nee |
| Deur open alarm: | Ja |
| Stroom: | 1.1 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Aantal compressoren: | 1 |
| Aantal uitneembare platen: | 3 |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Vriezer temperatuur (min): | -24 °C |
| Vriezer interieurverlichting: | Nee |
| Vingerafdrukbestendig: | Ja |
| Verstelbare plateaus: | Ja |
| Slim vriezen (vriezer): | Ja |
| Slim vriezen (koelkast): | Ja |
| ECO mode: | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik: | 2 - 8 °C |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 53 g |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Flessehouder in deur: | Ja |
| Koelkastdeurcompartiment voor flessen: | Ja |
| Deurcompartimenten materiaal: | Kunststof |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AC2001NF stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026