Aspes AC11855NF Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AC11855NF (64 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Aspes AC11855NF of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64

AC11855NF
Refrigerador - Congelador / Manual de UsoES
Congelador - Frigoríco / Manual de utilizadorPT
Freezer - Fridge / User ManualEN
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC11855NF |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 540 mm |
| Diepte: | 595 mm |
| Hoogte: | 1800 mm |
| Netbelasting: | 92 W |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 261 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 70 l |
| Vriescapaciteit: | 3.5 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 194 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Onder |
| No Frost (vriezer): | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 11 uur |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 264 l |
| Koelkastdeurvakken: | 4 |
| Stroom: | 0.42 A |
| Klimaatklasse: | N-ST |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AC11855NF stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026