Aspes AC11854NF Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AC11854NF (53 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 8 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Aspes AC11854NF of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/53

$&1)
$& 1);
Lea atentamente este manual y guárdelo para futuras consultas.
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC11854NF |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 672 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 1855 mm |
| Netbelasting: | 110 W |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 313 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 106 l |
| Vriescapaciteit: | 5 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 221 l |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Onder |
| No Frost (vriezer): | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 11 uur |
| Snelvriesfunctie: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 327 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroom: | 0.9 A |
| Koelend medium: | r600a |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Ja |
| Locatie van display: | Op de deur |
| Deur montage: | Deur-op-deur |
| IJsblokjes-lade: | Ja |
| Vriezer interieurverlichting: | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (vriezer): | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren: | 1 |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AC11854NF stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
6 Mei 2025
5 Mei 2025
13 December 2024
13 December 2024
13 December 2024
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026