Aspes AAS2009 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AAS2009 (32 pagina's) in de categorie Airco. Deze handleiding was nuttig voor 66 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
32
Downloads
1.113
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Airco |
| Model: | AAS2009 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Soort: | Splitssysteem |
| Koelend medium: | R32 |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Inverter technologie: | Ja |
| Multi-split: | Ja |
| Air conditioner functies: | Circulation, Cooling, Fan, Heating |
| Ionisator: | Nee |
| Seizoensgebonden rendement (koeling) (SEER): | 6.1 |
| Seasonal efficiency rating (verwarming) (SCOP): | 4 |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | A+ |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming) (kouder stookseizoen): | A+ |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | 2.6 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (warmer stookseizoen): | 2.1 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming) (warmer stookseizoen): | A+ |
| Extern geluidsniveau: | 60 dB |
| Intern geluidsniveau (hoge snelheid): | 50 dB |
| Luchtfilter: | Ja |
| Bereik thermostaat: | 16 - 32 °C |
| Filter type: | HEPA |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | 1050 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (warmer stookseizoen): | 750 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (gemiddelde stookseizoen): | 2800 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (kouder stookseizoen): | 2800 W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | 135 kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | 765 kWu |
| Breedte binnenunit: | 300 mm |
| Diepte binnenunit: | 864 mm |
| Hoogte binnenunit: | 200 mm |
| Koel capaciteit in watt (max): | 3600 W |
| Indoor unit type: | Muur-montage |
| Indoor eenheid gewicht: | 9500 g |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (kouder stookseizoen): | - kWu |
| Ontwerpbelasting (koeling): | 3600 kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (warmer stookseizoen): | 2800 kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | - kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (kouder verwarmingsseizoen): | - kW |
| Outdoor eenheid gewicht: | 25000 g |
| Breedte buitenunit: | 495 mm |
| Diepte buitenunit: | 805 mm |
| Hoogte buiteneenheid: | 305 mm |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 680 g |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Verkoelende luchtstroom (indoor eenheid): | 450 m³/uur |
| Verkoelende luchtstroom (outdoor eenheid): | 450 m³/uur |
| Comfort-slaapstand: | Ja |
| Koelvermogen (nominaal): | 9000 BTU/h |
| Verwarmingsvermogen (nominaal): | 9500 BTU/h |
Handleiding Airco Aspes
24 Mei 2024
24 Mei 2024
24 Mei 2024
14 Juni 2023
1 Juni 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026