Aspes AAC3000 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AAC3000 (44 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 12 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Aspes AAC3000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/44

Model:AAC3000
This appliance is intended for domestic use only.
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Airco |
| Model: | AAC3000 |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Soort: | Splitssysteem |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 60 m² |
| Koelend medium: | R32 |
| Inverter technologie: | Ja |
| Multi-split: | Ja |
| Air conditioner functies: | Circulation, Cooling, Fan, Heating |
| Seizoensgebonden rendement (koeling) (SEER): | 6.1 |
| Seasonal efficiency rating (verwarming) (SCOP): | 4 |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | A+ |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming) (kouder stookseizoen): | A+ |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | 8.8 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (warmer stookseizoen): | 8.2 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming) (warmer stookseizoen): | A+ |
| Extern geluidsniveau: | 39 dB |
| Intern geluidsniveau (hoge snelheid): | 62 dB |
| Bereik thermostaat: | 16 - 32 °C |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Koelcapaciteit in watt (opgegeven): | 1800 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (warmer stookseizoen): | 1800 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (gemiddelde stookseizoen): | 8800 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (opgegeven) (kouder stookseizoen): | 9380 W |
| Energieverbruik per uur (koeling): | 505 kWu |
| Energieverbruik per uur (verwarming): | 2870 kWu |
| Breedte binnenunit: | 270 mm |
| Diepte binnenunit: | 1140 mm |
| Hoogte binnenunit: | 710 mm |
| Indoor unit type: | Muur-montage |
| Indoor eenheid gewicht: | 37000 g |
| Jaarlijks energieverbruik (verwarming) (kouder stookseizoen): | - kWu |
| Ontwerpbelasting (koeling): | 8.8 kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (warmer stookseizoen): | 8.2 kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (gemiddelde stookseizoen): | - kW |
| Ontwerpbelasting (verwarming) (kouder verwarmingsseizoen): | - kW |
| Outdoor eenheid gewicht: | 62000 g |
| Breedte buitenunit: | 885 mm |
| Diepte buitenunit: | 940 mm |
| Hoogte buiteneenheid: | 338 mm |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 2200 g |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Energieverbruik (koelen) (max): | 8800 W |
| Energieverbruik (verwarmen) (max): | 9380 W |
| Verkoelende luchtstroom (indoor eenheid): | 1600 m³/uur |
| Energieverbuik (koelen) (min): | 1800 W |
| Energieverbruik (verwarmen) (min): | 1800 W |
| Verkoelende luchtstroom (outdoor eenheid): | 1800 m³/uur |
| Comfort-slaapstand: | Ja |
| Koelvermogen (nominaal): | 36000 BTU/h |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AAC3000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Aspes
24 Mei 2024
24 Mei 2024
24 Mei 2024
14 Juni 2023
1 Juni 2023
26 Mei 2023
11 Mei 2023
8 April 2023
9 Maart 2023
25 Februari 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026