Alecto MPA Box Handleiding

Alecto Speaker MPA Box

Bekijk gratis de handleiding van Alecto MPA Box (8 pagina’s), behorend tot de categorie Speaker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 89 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Alecto MPA Box of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/8
1
GEBRUIKSAANWIJZING
MPA-BOX
ACTIEF OMROEPSYSTEEM

Beoordeel deze handleiding

4.6/5 (6 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Alecto
Categorie: Speaker
Model: MPA Box

Handleiding Alecto MPA Box – volledige tekst

1. Koellichaam van de versterker. Deze vrij houden, kan heet worden. 2. XLR-ingang MIC voor microfoon (symmetrisch). 3. Volume regelaar voor ingang MIC. 4. 6.3mm Jack ingang MIC voor microfoon (symmetrisch). 5. Volume regelaar voor ingang LINE IN. 6. Cinch (tulp) stereo aansluiting ingang LINE IN (AUX). Het stereo signaal wordt in de versterker naar mono geschakeld. 7. Master volumeregelaar. Regelt het totale volume. 8. XLR-ingang LINE IN voor lijnsignalen (symmetrisch). 9. Treble, hogetonen regelaar.10. 6.3mm jack uitgang (symmetrisch). Signaal voor een extern apparaat. 11. Bass, lagetonen regelaar.12. Power LED. Power indicatie.13. CLIP LED. Licht op bij maximaal uitgangsvermogen.14. Power schakelaar voor aan of uit.15. 230V netspannings input.WAARSCHUWING/ONDERHOUDALGEMEEN: • Lees de gebruikershandleiding goed door, en volg alle aanwijzingen op.

• Bij het reinigen van de versterker dient u het netsnoer uit het stopcontact te nemen en de versterker uit te schakelen. • Reinig de behuizing alleen met een licht vochtige doek. • Plaats of gebruik de set nooit in een natte of vochtige ruimte of omgeving. • Zorg voor een goede afvloeiing van warmte; bedek de set nooit en plaats deze niet direct naast een warmtebron. • Zorg dat het netsnoer niet beschadigd raakt en voorkom dat deze draad tot struikelen of vallen kan leiden. • De set nooit demonteren. Dit dient alleen door gekwalificeerd personeel te gebeuren. • Schakel de versterker alleen in nadat alle volumeregelaars op MINIMUM (0) gedraaid zijn, dit voorkomt een schrikeffect bij inschakelen. • Het langdurig bloot staan aan een hoog geluidsvolume kan het gehoor beschadigen.FUNCTIES

4VOOR GEBRUIKDe MPA-BOX functioneert op het lichtnet. NETSPANNING:Sluit de MPA-BOX alleen aan op een netspanning van 230 Volt. In de meeste Europese landen werkt het lichtnet op 230 Volt. Sluit de MPA-BOX met meegeleverde netsnoer aan op het lichtnet.INSTELLINGEN VERSTERKERPOWER SCHAKELAAR:Met de power schakelaar kunt u de versterker aan of uit zetten.MASTERVOLUME (onderste level knop):Met de master volumeregelaar kunt u het totale geluidsvolume van de set regelen. Als deze volumeregelaar uit staat (linksom) dan zal de set geen geluid produceren. LET OP: Draai deze regelaar voordat u de set aanzet geheel linksom om te voorkomen dat het geluidsvolume te hoog is.Op de MPA-BOX kan losse apparatuur worden aangesloten. Denk hierbij aan een DVD-speler (karaoke), minidisk-speler of een losse mp3 speler. Deze apparaten hebben een line uitgang.

Deze kunnen met de juiste kabels (niet meegeleverd) aangesloten worden op ingang LINE IN, de AUX ingang van de set. VOLUMEREGELING MIC (microfoon) (bovenste level knop):Op de ingangen “ ” (XLR) (gebalanceerd/symetrisch) en (Jack) MIC input(gebalanceerd/symmetrisch) kan een externe microfoon of elektrisch instrument met kabels worden aangesloten. Met volumeregelaar MIC kan van de desbetreffende ingang het volume worden geregeld.Let erop dat de master volumeregelaar iets open staat, anders hoort u niets.VOLUMEREGELING LINE IN (AUX): (middelste level knop) - XLR-ingang. - Cinch of tulp ingang.Het is aan te raden om of de XLR input of de Cinch input separaat te gebruiken. Bij gebruik van beide ingangen tegelijkertijd, kunnen vervormingen in het geluid ontstaan. Met volumeregelaar LINE IN kunt u het volume van deze ingang regelen.

Let erop dat de master volumeregelaar iets open staat, anders hoort u niets.Treble: Met deze regelaar kunt u de hoge tonen sterkte regelen.Bass: Met deze regelaar kunt u de lage tonen sterkte regelen.LINE OUT: 6.3mm Jack symmetrische uitgang naar een extra versteker.

5EXTRA UITBREIDINGEXTRA LUIDSPREKER:Het is mogelijk om de MPA-BOX als extra luidspreker aan te sluiten op de MPA-serieHet signaal komt in dit geval van de MPA-serie speaker waar al een geluids-bron is ingebouwd. Sluit met meegeleverde signaalkabel de twee speakers op onderstaande wijze aan. De MPA-BOX is te bestellen als extra versterker voor de MPA-serie. De MPA-BOX werkt op 230V netspanning. Er dient dus netspanning aanwezig te zijn. De ingang van de MPA-BOX heeft twee verschillende soorten ingangsaan-sluitingen.U kunt dus een XLR plug of een Jack plug gebruikenAANSLUITGEGEVENS VOOR ALECTO MPA-serie:MPA-serieLINE OUTPUTFUSEAC 115VT1AL/250VAC 230VT0,5AL/250VMPA-90

6MILIEU: • De verpakking van deze set kunt u als oud papier inleveren (behalve piepschuim en plastic). Wij adviseren echter om deze te bewaren zodat bij transport, de set adequaat verpakt kan worden. • Wordt de set vervangen, lever deze dan in bij uw leverancier.

7TECHNICAL SPECIFICATIONS Voltage: 230V~50Hz Fuse: 500mA 230V Lage tonen luidspreker: 10” Hoge tonen driver: 34mm Frequentie bereik: 50-17000 Hz RMS/MAX: 50/100Watt Afmetingen: 350 x 340 x 520mmGARANTIEBEWIJSNaam: Bewaar hier uw Adres: kassa- of aankoop Postcode / plaats: bonmodel / serienummer:Op de Alecto MPA-BOX heeft u een garantie van 24 maanden na aankoopdatum. Wij garanderen gedurende die periode de kosteloze herstelling van defecten ontstaan door materiaal- en constructiefouten. Een en ander ter uiteindelijke beoordeling van de importeur.HOE TE HANDELEN:Bemerkt u een defect, raadpleeg dan eerst deze gebruiksaanwijzing.

Geeft deze hieromtrent geen uitsluitsel, raadpleeg dan de leverancier van deze set of deserviceafdeling van Alecto: http://www.alecto.info telefoonnummer +31 (0)73 6411 355.DE GARANTIE VERVALT:Bij ondeskundig gebruik, foutieve aansluiting, gebruik van niet originele onderdelen of toebehoren, verwaarlozing en bij defecten ontstaan door vocht, vuur, overstroming, blikseminslag en natuurrampen. Bij onbevoegde wijzigingen en/of reparaties door derden. Bij onjuist transport van het apparaat zonder geschikte verpakking en indien het apparaat niet vergezeld is van dit garantiebewijs en de aankoopbon.Aansluitsnoeren, stekkers, en batterijen vallen niet onder de garantie.Iedere verdere aansprakelijkheid, met name voor eventuele gevolgschade, is uitgesloten.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Alecto MPA Box stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden