AEG MCD2665E-M Handleiding

AEG Magnetron MCD2665E-M

Bekijk gratis de handleiding van AEG MCD2665E-M (122 pagina’s), behorend tot de categorie Magnetron. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 103 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over AEG MCD2665E-M of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/122
MCD2665E 2
35
70
102
134
Benutzerhandbuch
Notice D’Utilisation
Gebruiksaanwijzing
Manual De Usuario
User Manual
DE
FR
NL
ES
EN

Beoordeel deze handleiding

4.6/5 (3 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: AEG
Categorie: Magnetron
Model: MCD2665E-M
Inhoud (binnenkant): 25.37 l
Magnetronvermogen: 900 W
Vermogen grill: 1000 W
Kleur van het product: Roestvrijstaal
Aantal vermogenniveau's: 5
Afmeting draaiplateau: 325 mm
Ingebouwd display: Ja
Netbelasting: 2400 W
Grill: Ja
Snoerlengte: 1.4 m
Kinderslot: Ja
Deur open mechanisme: Duwen
Geïntegreerde klok: Ja
Ontdooifunctie: Ja
Stroomvoorziening: 230 - 240 V, 16 A
Installatie compartiment afmetingen(WxDxH): 560 x 380 x 580 mm
Automatische kookfunctie: Ja
Afmetingen (B x D x H): 594 x 437 x 388 mm

Handleiding AEG MCD2665E-M – volledige tekst

70 www. aeg. comINHOUD 1. BELANGRIJKE AANWIJZINGEN M. B. T. DE VEILIGHEID. 71 2. OVERZICHT VAN HET APPARAAT. 773. BEDIENINGSPANEEL. 79 4. VÓÓR HET IN GEBRUIK NEMEN. 80 5. WERKING VAN DE MAGNETRON. 82 6. PROGRAMMA’S. 917. REINIGING & ONDERHOUD. 97 8. WAT TE DOEN ALS. 989. INSTALLATIE-AANWIJZING. 9910. TECHNISCHE GEGEVENS. 10111. MILIEUINFORMATIE. 101VOOR PERFECTE RESULTATENBedankt dat u voor dit AEG product heeft gekozen. Dit apparaat is ontworpen om vele jarenuitstekend te presteren, met innovatieve technologieën die het leven gemakkelijker helpenmaken – functies die gewone apparaten wellicht niet hebben. Neem een paar minuten de tijdom het door te lezen zodat u er optimaal van kunt proteren. Ga naar onze website voor:KLANTENSERVICEWij raden altijd het gebruik van originele onderdelen aan.

Zorg er als u contact opneemt met de klantenservice voor dat u de volgende gegevens bij de hand hebt. De informatie staat op het typeplaatje. model, productnummer, serienummer. Wijzigingen voorbehouden. Waarschuwing - Belangrijke veiligheidsinformatieAlgemene informatie en tipsMilieu-informatieAdvies over gebruik, brochures, het oplossen van problemen en onderhoudsinformatie:www. aeg. comRegistreer uw product voor een betere service:www. aeg. com/productregistrationKoop accessoires, verbruiksartikelen en originele reserveonderdelen voor uw apparaat:www. aeg. com/shop.

71NEDERLANDS 1. BELANGRIJKE AANWIJZINGEN M.B.T. DE VEILIGHEIDAANWIJZINGEN! BELANGRIJK VOOR UWVEILIGHEID: LEES DE VOLGENDEAANWIJZINGEN GOED DOOR ENBEWAAR DEZE GEBRUIKSAANWIJZING.NOOIT DE DEUR OPENEN, als in het apparaatverwarmde levensmiddelen beginnen te roken.Het apparaat uitschakelen, de stekker uit hetstopcontact trekken en wachten tot delevensmiddelen niet meer roken. Als u de deuropent tijdens de rookontwikkeling kan dat brandveroorzaken. Alleen voor magnetrons geschiktservies gebruiken. Het apparaat nooit zondertoezicht laten, als u verpakkingen van kunststof,papier of ander brandbaar materiaal gebruikt. Deafdekking van de microgolvengeleider, deovenruimte, het draaiplateau en hetdraaimechanisme na gebruik van het apparaatreinigen. Deze onderdelen moeten droog en vetvrijzijn. Achterblijvende vetspatten kunnen oververhitraken, gaan roken of ontbranden.

1.1 Om verwondingen te voorkomen WAARSCHUWING!Het apparaat niet gebruiken als hetbeschadigd is of niet goed functioneert. Controleer het volgende voordat u het apparaatinschakelt: a) De deur moet correct sluiten en mag nietverkeerd uitgelijnd of vervormd zijn. b) De scharnieren en veiligheidsvergrendelin-genvan de deur mogen niet kapot of los zijn. c) De deurafdichtingen en afsluitvlakken mogen

72 www.aeg.comniet beschadigd zijn. d) In de ovenruimte en de deur mogen geendeuken of andere beschadigingen aanwezig zijn. e) Het aansluitsnoer en de stekker mogen nietbeschadigd zijn.Voer in geen geval zelf reparaties of wijzigingen aanuw magnetron uit. Reparaties, vooral reparatieswaarbij de afdekking van het apparaat moet wordenverwijderd, mogen alleen door vakmensen wordenuitgevoerd. Onvakkundige reparaties kunnen totaanzienlijke risico’s voor de gebruiker leiden. Wend udaarom in geval van storing altijd tot onze service-afdeling. Alleen originele AEG -onderdelen voldoenaan alle eisen!Laat vet of vuil zich niet ophopen op de afdichtingenvan de deur of aangrenzende delen. Volg deinstructies in hoofdstuk “Reiniging & onderhoud”.Reinig de magnetronoven regelmatig en verwijderalle voedselresten.

Als u de oven niet schoonhoudt,kan dat leiden tot aantasting van het oppervlak, watde levensduur van het toestel negatief kanbeïnvloeden en mogelijk gevaarlijke situatiesveroorzaakt.In geen geval proberen om de ovenlamp zelf tevervangen. Dit mag alleen door vakmensengeschieden. Als de ovenlamp uitvalt, neem dancontact op met onze service-afdeling. 1.2 Om explosies en plotseling koken tevoorkomen WAARSCHUWING!Levensmiddelen in vloeibare en andere vormmogen niet in afgesloten bakjes verwarmdworden; ze zouden kunnen exploderen.

73NEDERLANDSWees bij het verwarmen van vloeistoffen in demagnetron voorzichtig als u het kopje of de bekeruit de oven neemt; het kan tot kookpuntvert-ragingkomen en de vloeistof kan plotseling hevigoverkoken of spatten.Eieren niet in de dop koken. Hardgekookte eierenmogen niet in de magnetron verwarmd worden,omdat ze zelfs na het verwarmen kunnenexploderen. Voor het koken of opwarmen vaneieren die niet geklutst of geroerd worden,eidooier en eiwit inprikken, zodat ze niet kunnenexploderen. Vóór het opwarmen in de magnetronde doppen van gekookte eieren verwijderen en deeieren in plakjes snijden.Om verbrandingen te voorkomen altijd detemperatuur van de levensmiddelen controlerenen ze voor het serveren omroeren. Wees extravoorzichtig als de levensmiddelen of dranken voorbaby's, kinderen of oudere personen bestemd zijn.

Houd kinderen uit de buurt van de deur en delendie warm kunnen worden bij gebruik van de grillom te voorkomen dat ze zich verbranden. Raak deovendeur, ommanteling, achterzijde van hetapparaat, ovenruimte, ventilatie-openingen,toebehoren en servies tijdens het GRILLEREN,GECOMBINEERD GEBRUIK en AUTOMATISCHEKOOKPROGRAMMA's niet aan, ze worden heet.Reinig de oven pas als alles is afgekoeld. 1.3 Om foutieve bediening door kinderen tevoorkomen WAARSCHUWING!Het apparaat en de toegankelijke onderdelenworden heet tijdens gebruik. Raak de hete

74 www.aeg.comverwarmingselem-enten niet aan. Houd hetapparaat buiten bereik van kinderen onder deacht jaar, tenzij u permanent toezicht houdt.Dit apparaat mag alleen door kinderen vanaf achtjaar, personen met verminderde fysieke, motoriekeof mentale vaardigheden of personen dieonbekend zijn met het apparaat worden gebruikt,wanneer ze instructies voor veilig gebruik hebbengekregen en de risico’s van het apparaat begrijpenof wanneer ze het apparaat onder toezicht van eenvolwassene bedienen. Op kinderen moet toezichtworden gehouden om te voorkomen dat ze methet apparaat spelen. Kinderen van acht jaar ofouder mogen het apparaat alleen reinigen ofonderhouden als dit onder toezicht van eenvolwassene gebeurt.De magnetronoven is bedoeld voor het verwarmenvan voedsel en drank.

Het drogen van voedsel ofkleding en het verwarmen van warmtekussens,pantoffels, sponzen en vochtige doeken endergelijke kan leiden tot kans op letsel,ontvlamming of brand.Dit apparaat is alleen bedoeld voor huishoudelijkeen vergelijkbare toepassingen, zoals: keukens voorpersoneel in winkels, kantoor en anderewerkplekken; woonboerderijen; door gasten vanhotels, motels en andereovernachtingsaccommodaties; omgevingen zoalsbed-and-breakfasts.Dit apparaat is niet bedoeld voor gebruik ophoogtes hoger dan 2000 m.

75NEDERLANDS 1. 4 Om brand te voorkomenMagnetronovens mogen tijdens hetgebruik niet zonder toezicht wordengelaten. Te hoge vermogens of te langebereidingstijden kunnen delevensmiddelen oververhitten en brandveroorzaken. Het stopcontact moet altijdbereikbaar zijn, zodat de stekker er ingeval van nood makkelijk kan wordenuitgetrokken. De netspanning moet 230 Vwisselspanning, 50 Hz zijn en de zekeringmoet minstens 16 A zijn. Wij raden u aanhet apparaat aan een aparte stroomkringaan te sluiten. Het apparaat niet in deopen lucht bewaren of opstellen. Geen brandbare materialen in de buurtvan het apparaat of de ventilatie-openingen bewaren. Deventilatie-openingen nooit blokkeren. Alle metalen sluitingen, draden enz. vanlevensmiddelen en verpakkingenverwijderen. Vonkvorming op metalenoppervlakken kan tot brand leiden. Demagnetron niet gebruiken omlevensmiddelen in olie of vet te frituren.

De temperatuur kan niet gecontroleerdworden en het vet kan vlam vatten. Alleen speciaal daarvoor geschiktepopcorn in de magnetron bereiden. Geen levensmiddelen of anderevoorwerpen in het apparaat bewaren. Na het starten van het apparaat deinstellingen controleren om er zeker vante zijn dat het apparaat zoals gewenstwerkt. Deze gebruiksaanwijzinggebruiken. Nooit op enigerlei wijzeveranderingen aanbrengen aan deveiligheidsvergrendeling van de deur. Het apparaat nooit inschakelen als zichvoorwerpen tussen de deurafdichtingenen de afsluitvlakken bevinden. Personen met PACEMAKERS moetenbij hun arts of bij de fabrikantinformeren naar voorzorgs-maatregelenbij het omgaan met magnetrons. 1. 5 Om elektrische schokkente voorkomenDe ommanteling van het apparaat magin geen geval worden verwijderd.

Nooitvloeistof in de openingen van deveiligheidsvergrendelingen van de deurof ventilatie-openingen laten komen ofvoorwerpen in deze openingen steken. Als u grotere hoeveelheden vloeistofmorst, het apparaat direct uitschakelen,de stekker uit het stopcontact trekkenen contact opnemen met onze service-afdeling.

Het aansluitsnoer en destekker nooit in water of anderevloeistof leggen. Het aansluitsnoer magniet over hete of scherpe oppervlakkengeleid worden, zoals bijvoorbeeld dehete ventilatie-openingen bovenaan deachterwand van het apparaat. Als het aansluitsnoer beschadigd is,moet het door een nieuw speciaal snoerworden vervangen. Vervangen magalleen door vakmensen geschieden. 1. 6 Om explosies en plotselingkoken te voorkomenNooit afgesloten bakjes gebruiken. Sluitingen en afdekkingen verwijderen. Afgesloten bakjes kunnen door dedrukverhoging zelfs na uitschakelen vanhet apparaat nog exploderen. Weesvoorzichtig bij het verwarmen vanvloeistoffen. Kopjes of bekers met eengrote opening gebruiken, opdatluchtbellen kunnen ontsnappen. Om verbrandingen door plotselingoverkoken (kookpuntvertraging) tevoorkomen: • De vloeistof vóór het verwarmenomroeren.

• Bij het verwarmen van vloeistoffeneen glazen staafje of lepeltje in hetglas of kopje zetten. • Laat de vloeistof tenminste 20seconden na het koken in de ovenstaan om kookvertraging tevoorkomen. Levensmiddelen met een schil of vel,zoals aardappelen, worstjes of fruit,altijd eerst enkele malen met een vorkinprikken, zodat de stoom kanontsnappen.

76 www. aeg. com 1. 7 Om verbranding tevoorkomenGebruik pannenlappen als ulevensmiddelen uit de ovenruimteneemt. Schalen, popcorn-verpakkingen,braadzakjes enz. altijd van gezicht enhanden afgewend openen omverbranding door stoom te voorkomen. De temperatuur van het servies is geenechte aanwijzing voor de temperatuurvan de levensmiddelen of dranken;altijd de temperatuur controleren. Houdbij het openen van de ovendeurvoldoende afstand, om verbrandingdoor vrijkomende hitte of stoom tevoorkomen. Snijd gevulde, gebakkengerechten na het bereiden in plakkenom de stoom te laten ontsnappen enverbranding te voorkomen. Niet tegen de ovendeur leunen of aan dedeur hangen. De magnetron is geenspeelgoed. Kinderen moet u vertrouwdmaken met alle belangrijke aanwijzingenm. b. t. de veiligheid: bijv. gebruik vanpannenlappen en voorzichtig afnemenvan deksels.

Let vooral op verpakkingendie levensmiddelen knapperig maken(bijv. zelfbruinende gerechten); dezeworden bijzonder heet. 1. 8 Overige aanwijzingenBreng op geen enkele wijzeveranderingen aan het apparaat aan. Ditapparaat is alleen bedoeld voorhuishoudelijk gebruik en mag alleenvoor het bereiden van levensmiddelenworden gebruikt. Het is niet geschiktvoor industriële doeleinden of voorgebruik in een laboratorium. 1. 9 Om foutieve bediening enbeschadiging van hetapparaat te voorkomenHet apparaat nooit inschakelen als ergeen levensmiddelen in staan, behalveals dat in deze gebruiksaanwijzing wordtaanbevolen. Het apparaat kan daardoorbeschadigd raken. Bij het gebruik vanbruineringsservies of zelfverwarmendematerialen moet een hittebestendigeisolatie (bijv. een porseleinen bord)tussen servies en draaiplateau wordengezet.

Daardoor wordenbeschadigingen door warmte van hetdraaiplateau en het draaimechanismevoorkomen. De aangegevenopwarmtijd voor het servies mag nietworden overschreden. Geen metalenservies gebruiken, omdat microgolvengereecteerd worden en dit totvonkvorming leidt. Geenconservenblikken in het apparaatzetten.

Alleen het voor dit apparaatbedoelde draaiplateau endraaimechanisme gebruiken. Gebruikde oven niet zonder het draaiplateau. Om te voorkomen dat het draaiplateaubarst: • Vóór het reinigen het draaiplateaulaten afkoelen. • Geen hete gerechten of heet serviesop het koude draaiplateau zetten. • Geen koude levensmiddelen of koudservies op het hete draaiplateauzetten. Geen voorwerpen op de ommantelingzetten als het apparaat in werking is. Gebruik geen kunststof servies als hetapparaat na het gebruik van de grill nogheet is; het servies kan smelten. Gebruikbij het GRILL, GRILLEREN enAUTOMATISCHEKOOKPROGRAMMA'S geen kunststofservies, tenzij de fabrikant aangeeft dathet servies daarvoor geschikt is. BELANGRIJK. Wend u metvragen over de aansluiting vanhet apparaat tot een erkendinstallateur.

78 www.aeg.com 2.2 Toebehoren12431234Controleer of de volgende onderdelenzijn meegeleverd: draaiplateau draaimechanisme hoog rek laag rek • Het draaimechanisme op de bodemvan de ovenruimte plaatsen. • Dan het draaiplateau erop zetten. • Om schade aan het draaiplateau tevoorkomen, moet u erop letten, datservies bij het uitnemen niet de randvan het draaiplateau raakt.Geef bij het bestellen vanonderdelen uw handelaar of onzeservice-afdeling de naam van hetonderdeel en demodelaanduiding op.

80 www. aeg. com 4. VÓÓR HET IN GEBRUIK NEMEN 4. 1 SpaarstandDe oven is ingesteld in deSPAARSTAND (‘Econ’). 1. Steek de stekker van de oven in hetstopcontact. 2. Op het display verschijnt nu: ‘Econ’. 3. Het display telt af van 3:00 tot nul. 4. Wanneer het display op nul staat,schakelt de oven in de spaarstand. Het display is nu weer leeg. Om de spaarstand te annuleren,stelt u de klokweergave in. 4. 2 Instellen van de klokDe magnetron heeft een 12- en 24-uursklok. Voorbeeld: De 12-uursklok instellen op11:30 1. Open de deur. 2. Op het display verschijnt nu: ‘Econ’. 3. Druk op het START/QUICK knopjeen houd het 5 seconden ingedrukt. De magnetron zal dan piepen. Ophet display verschijnt nu: 4. Draai aan de TIJDSCHAKELKLOK/ GEWICHT knop om de uren in testellen. 5. Druk een keer op het START/QUICKknopje en draai dan aan deTIJDSCHAKELKLOK/GEWICHTknop om de minuten in te stellen. 6.

Druk op het START/QUICK knopje. 7. Controleer het display: 8. Sluit de deur. U kunt de TIJDSCHAKELKLOK/ GEWICHT knop naar rechts of naarlinks draaien. Indien u het STOPknopje indrukt zal de klok nietworden ingesteld. Op het displayverschijnt nu: ‘Econ’. Voorbeeld: Instellen van de klok un23:30 uur (24-urrs klok). 1. Open de deur. 2. Op het display verschijnt nu: ‘Econ’. 3. Druk op het START/QUICK knopjeen houd het 5 seconden ingedrukt. De magnetron zal dan piepen. Ophet display verschijnt nu: 4. Druk toets START/QUICK in. Op hetdisplay verschijnt nu: 5. Draai aan deTIJDSCHAKELKLOK/GEWICHTknop om de uren in te stellen. 6. Druk een keer op het START/QUICKknopje en draai dan aan deTIJDSCHAKELKLOK/GEWICHTknop om de minuten in te stellen. 7. Druk op het START/QUICK knopje. 8. Controleer het display: 9. Sluit de deur. U kunt de TIJDSCHAKELKLOK/ GEWICHT knop naar rechts of naarlinks draaien.

3 De tijd instellen wanneerde klok is ingesteld Voorbeeld: Instellen van de klok un11:45 uur. 1. Open de deur. 2. Druk op het START/QUICK knopjeen houd het 5 seconden ingedrukt. De magnetron zal dan piepen. Ophet display verschijnt nu:(Indien u de klok wilt omzetten naareen 24-uurs aanduiding drukt u nog eens op het START/QUICK knopje. ) 3. Draai aan de TIJDSCHAKELKLOK/ GEWICHT knop om de uren in testellen. 4. Druk een keer op het START/QUICKknopje en draai dan aan deTIJDSCHAKELKLOK/GEWICHTknop om de minuten in te stellen. 5. Druk op het START/QUICK knopje.

81NEDERLANDS 6. Controleer het display: 4.4 Om de klok te annulerenen zet Spaarstand 1. Open de deur. 2. Druk op het START/QUICK knopjeen houd het 5 seconden ingedrukt.De magnetron zal dan piepen. Ophet display verschijnt nu:(Indien u de klok wilt omzetten naareen 24-uurs aanduiding drukt u nog eens op het START/QUICK knopje.) 3. Druk op het STOP knopje. 4. Op het display verschijnt nu: ‘Econ’. 5. Sluit de deur. 6. Het display telt af van 3:00 tot nul. 7. Wanneer het display op nul staat,schakelt de oven in de spaarstand.Het display is nu weer leeg. 4.5 Gebruik van toets STOPGebruik van toets STOP: 1. Wissen van een invoerfout bij hetprogrammeren. 2. Lopend proces even onderbreken. 3. Wissen van een programma tijdenshet lopende proces door tweemaalindrukken. 4.6 KinderslotDe oven is voorzien van eenveiligheidsfunctie, zodat kinderen deoven niet per ongeluk kunnenaanzetten.

Wanneer u het slot heeftingesteld, werkt geen enkel onderdeelvan de magnetronoven totdat u dezeveiligheidsfunctie heeft geannuleerd.Voorbeeld: Het kinderslot instellen. 1. Druk toets STOP 5 seconden lang in. 2. De oven geeft een pieptoon en ophet display verschijnt ‘LOC’:Om het kinderslot te annuleren houdt u de STOP toets vijfseconden ingedrukt. De ovengeeft tweemaal een pieptoon enop het display verschijnt dehuidige tijd. U kunt het kinderslotniet instellen wanneer de klok nietis ingesteld.

82 www.aeg.com 5.1 Magnetronbestendig kookgereiServiesGeschiktvoor demagnetronOpmerkingenAluminiumfolie/servies van folie 3/ 7Kleine stukjes aluminiumfolie kunnen worden gebruiktom het voedsel tegen oververhitting te beschermen.Zorg ervoor dat het folie minstens 2 cm van deovenwanden is verwijderd aangezien vonkvorming kanoptreden. Servies van folie is niet aanbevolen, tenzijvoorgeschreven door de fabrikant. Alle voorschriftennauwgezet opvolgen.Bruineringsservies 3Altijd de voorschriften van de fabrikant opvolgen. Devermelde kooktijden niet overschrijden. Oppassen wantdeze schalen kunnen zeer heet worden.Porselein enkeramiek 3/ 7Porselein, keramiek en geglazuurd aardewerk zijndoorgaans geschikt, behalve aardewerk met metalenversiering.Glas bijv.

Pyrex ® 3Wees voorzichtig met dun glas aangezien dit kan brekenof scheuren als het plotseling wordt verwarmd.Metaal 7Het is niet aanbevolen om metalen servies in demagnetron te gebruiken. Dit veroorzaakt vonkvorming enkan tot brand leiden.Kunststof/polystyreen bijv. servies waarinfastfood wordtverkocht3Wees voorzichtig aangezien dergelijk servies kanvervormen, smelten of verkleuren bij hoge temperaturen.Huishoudfolie 3Het huishoudfolie mag het voedsel niet aanraken enmoet ingeprikt worden om de stoom te latenontsnappen.Vries-/braadzakken 3Moeten ingeprikt worden om de stoom te latenontsnappen. Controleer of de zakken geschikt zijn voorgebruik in de magnetron. Gebruik geen plastic ofmetalen binddraad aangezien dit kan smelten of vlamvatten door vonkvorming van het metaal.Papier - borden,kopjes en keukenrol3Gebruik papier uitsluitend om op te warmen of vocht teabsorberen.

Tips voor het koken in de magnetronoven Samenstelling Voedsel met een hoog vet- of suikergehalte (bijv. pasteitjes) vereist eenkortere verwarmingstijd. Voorzichtigheid is geboden aangezien oververhittingbrand kan veroorzaken. Afmetingen Zorg ervoor dat alle stukken dezelfde afmetingen hebben zodat zegelijkmatig gaar worden. Termperatuur De oorspronkelijke temperatuur van het voedsel heeft invloed op de vereistekooktijd. Prik met een vork in voedsel met vulling, (bijvoorbeeld donuts metjam), om de warmte of stoom te laten ontsnappen. Rangschikken Plaats de dikste gedeelten van het voedsel dichtbij de rand van de schaal. (Bijv. kippenpoten. ) Afdekken Gebruik magnetronfolie of een geschikt deksel. Doorprikken Voedsel met een schil of vel moet op verschillende plaatsen worden ingepriktvoor het koken of opwarmen aangezien de hoeveelheid stoom toeneemt enhet voedsel kan laten ontploffen.

(Bijv. aardappelen, vis, kip, worst. ) BELANGRIJK. Eieren mogen niet in de magnetron wordenopgewarmd omdat ze kunnen ontploffen, zelfs na het koken. Bijv. gepocheerde, hardgekookte eieren. Roeren,omkeren enandersrangschikkenVoor een gelijkmatig resultaat is het belangrijk om voedsel om te roeren, omte kerenen te anders rangschikken tijdens het koken. Het voedsel altijd vanafde buitenkant naar het midden omroeren en herschikken. Standtijd Standtijd is nodig na het koken aangezien de warmte zich hierdoorgelijkmatig door het voedsel verspreidt. Afdekken De warme delen kunnen worden afgedekt met kleine stukjes folie die demicrogolven weerkaatsen. (Bijv. kippenpoten en kippenvleugels. )83NEDERLANDS 5. 3 Koken magnetronoven 5. 2 Tips voor het koken in de magnetronovenVoor het handmatig gebruik kunt u kiezenuit 6 verschillende vermogensstanden.

630 W Voor langer koken van compactere levensmiddelen zoals vlees en gehakt envoor gerechten als cake. Bij deze lage instelling koken sauzen niet over en degerechten worden gelijkmatig gaar, zonder dat ze aan de rand hard worden ofoverlopen. 450 W Voor compactere gerechten die bij het bereiden op traditionele wijze eenlangere tijd nodig hebben, bijv. rundvleesgerechten. Bij deze instelling blijft hetvlees mals. 270 W/ONTDOOIKiest u om gelijkmatig te ontdooien. Deze stand is ook geschikt om rijst enpasta te koken. 90 W Voor voorzichtig ontdooien, bijv. voor slagroomtaart of bladerdeeg. 0 W Voor kooktimer. W = WATT.

84 www.aeg.comBij handmatig gebruik kunt u eenbereidingstijd van max. 90 minuten(90.00) instellen. De tijdseenheid varieertvan 15 seconden tot 5 minuten,afhankelijk van de totale bereidingstijdzoals aangegeven in de tabel. Voorbeeld: Soep verwarmen, 2 minutenen 30 seconden met 630 watt vermogen.1x2x bereidingstijd tijdseenheden 0-5 minuten 15 seconden 5-10 minuten 30 seconden 10-30 minuten 1 minuut 30-90 minuten 5 minuten 1. Druk tweemaal op de toets voor hetVERMOGENSSTAND. 2. Voer door knop TIJDSCHAKELKLOK/ GEWICHT rechtsom te draaien degewenste tijd in met de wijzers vande klok mee/amti-met de wijzers vande klok mee tot 2.30 wordt getoond. 3. Druk toets START/QUICK in. 4. Indicatie controleren.BELANGRIJK!Als u deze toets niet indrukt, werkthet apparaat automatisch met volvermogen 900 W/HOOG. • Als een bedieningshandelingnoodzakelijk is (bijv.

levensmiddelenomkeren) stopt het apparaatautomatisch, er klinkt een akoestischsignaal, de resterende bereidingstijden andere symbolen wordenknipperend aangegeven. Om hetproces voort te zetten toets START/QUICK indrukken. • Als u tijdens het bereidingsproces devermogensstand wilt controleren, drukt u toets VERMOGENSSTAND in. • U kunt tijdens het koken debereidingstijd verlengen of verkortenmet behulp van de draaiknopTIJDSCHAKELKLOK/GEWICHT. • U kunt tijdens het koken het VERMOGENSSTAND veranderendoor op de toets voor hetmagnetronvermogen te drukken. • Om tijdens het koken eenprogramma te annuleren, drukt utweemaal op de toets STOP.

85NEDERLANDS BELANGRIJK! Als u delevensmiddelen langer dan destandaardtijd met steeds één endezelfde methode verwarmt,wordt het vermogen van hetapparaat automatisch verlaagd omoververhitting te voorkomen. (Hetmagnetronvermogen wordtverlaagd of het grillelement gaatuit en aan.) Na een pauze van 90seconden kan weer het vollevermogen worden ingesteld. Druk op de toets STOP om detimer op pauze te zetten. Druk op de toets START/QUICK om detimer weer aan te zetten. Druk nogmaals op de toets STOP omde timer uit te schakelen. kookmethode standaardtijd verlaagd vermogen Magnetron 900 W 20 minuten Magnetron 630 W Grill 20 minuten Grill - 50 % Magnetron + grill Grill - 20 minuten Grill - 50 % 5.4 Verminderd vermogensniveau 5.5 KooktimerVoorbeeld: De kooktimer instellen opzeven minuten.7x1x 1. Druk toets VERMOGENSSTAND 7keer. 2.

86 www.aeg.com 5.6 Voeg 30 seconden toe Met toets START/QUICK kunt u devolgende functies bedienen.Direct StartenU kunt direct 30 seconden lang op eenvermogen van 900 W/HOOG koken, als u toets START/QUICK indrukt.Verlengen van de bereidingstijdTijdens handmatig gebruik kunt u debereidingstijd door herhaald op detoets te drukken steeds met 30seconden verlengen.U kunt de +30 seconden-functieook gebruiken tijdens het grillen. Ukunt deze functie niet gebruikentijdens automatische kook- ofontdooiprogramma’s. 5.7 Plus & min Met de PLUS en MIN functiekunt u de bereidingstijd verlengen ofverkorten wanneer u de automatischprogramma’s gebruikt.Als u uw gekookte aardappelen gaarmaar wel stevig wilt bereiden, kies dan de MIN functie.Als u uw gekookte aardappelen lieverzachter wilt bereiden, kies dan de PLUSfunctie. Voorbeeld: Om 0,3 kg gekookte goed-gedaane aardappels te koken.2x1x 1.

87NEDERLANDSOm de PLUS/MIN-functie teannuleren, drukt u driemaal op detoets voor hetVERMOGENSSTAND. Wanneer u PLUS selecteert, danverschijnt op het display. Wanneer u MIN selecteert, danverschijnt op het display. 5.8 Grilleren en gecombineerd gebruik (magnetron + grill)Het apparaat heeft twee grillfuncties: grill solo magnetron + grill BELANGRIJK! Het hoge en hetlage rek zijn bedoeld om tegrilleren.Als u de grill voor de eerste keergebruikt, kan wat rook of eenbrandlucht ontstaan. Dit is normaalen geen teken dat het apparaatniet in orde is. Om het probleemte voorkomen kunt u de grill eerst20 minuten zonderlevensmiddelen inschakelen.GrillVoorbeeld: 4 minuten brood roosteren.1x1x 1. Druk zodra op de toets voor hetGRILL. 2. Voer door knopTIJDSCHAKELKLOK/GEWICHTrechtsom te draaien de gewenste tijdin met de wijzers van de klok mee/amti-met de wijzers van de klok meetot 4.00 wordt getoond. 3.

88 www.aeg.comToets Het plaatsen van demacht Grill x 1 0 W Grill x 2 270 W Grill x 3 450 W Grill x 4 630 W Grill x 5 0 WMagnetron + grillGecombineerd gebruik van magnetronen grill. Het magnetronvermogen isvooraf ingesteld op 270 watt.3x1x 1. Druk 3 keer op de toets voor hetGRILL. 2. Voer door knop TIJDSCHAKELKLOK/ GEWICHT rechtsom te draaien degewenste tijd in met de wijzers vande klok mee/ amti-met de wijzers vande klok mee tot 7.00 wordt getoond. 3. Drücken Sie die START/QUICK-Taste. 4. Indicatie controleren. 5.9 Andre nuttige functiesU kunt een reeks van (maximaal) 3combinaties (magnetron solo, grill ofmagnetron + grill) programmeren.Voorbeeld: koken:fase 1: 2 minuten 30 seconden 630 Wfase 2: 5 minuten grill 2x 1. Druk zodra op de toets voor hetVERMOGENSSTAND.Voorbeeld: vleesspiezen 7 minuten metmagnetron + grill (450 W).

De automatische kookprogramma &automatische ontdooiprogrammaberekenen de juiste methode enbereidingstijd. u kunt kiezen uit 6automatische kookprogramma's en 2automatische ontdooiprogramma's.90 www.aeg.com 5.10 Gebruik automatische kookprogramma & automatischeontdooiprogramma2x1x 1. Kies het gewenste menu door toetsAUTOMATISCHE KOOKPROGRAMMA'S 2 maal in tedrukken. 2. Draai de deTIJDSCHAKELKLOK/GEWICHTknop tot 0.3 wordt getoond. 3. Drücken Sie die START/QUICK-Taste. 4. Indicatie controleren.

Product Symbool Hetplaatsen Drank MikrowelleGekookteaardappelen/Aardappelen in de schilMikrowelle Product Symbool HetplaatsenGegrilleerdevleesspiezenMikrowelle +GrillGegratineerdevisletMikrowelle +Grill Gegrilleerde kip Mikrowelle +Grill Ovenschotels Mikrowelle +Grill Vlees/vis/gevogelte Mikrowelle Brood MikrowelleAls een bedieningshandelingnoodzakelijk is (bijv.levensmiddelen omkeren) stopthet apparaat automatisch, er klinkteen akoestisch bel, de resterendebereidingstijd en andere symbolenworden knipperend aangegeven.Om het proces voort te zetten toets START/QUICK indrukken.Wanneer de automatische kooktijdis verstreken, dan stopt hetautomatische kookprogramma/ontdooiprogramma. Er klinkt eenbel en het kooksymbool licht op.Na een minuut klinkt er eenpieptoon als geheugensteuntje enop het display verschijnt dehuidige tijd.Voorbeeld: Om 0,3 kg gekookte aardappelste koken.

91NEDERLANDS 6. PROGRAMMA’S 6.1 Garautomatik tabellenKookprogra-mmaHoeveelheid(gewichtseenheid)/serviesToets TipsDrank(Thee/Kofe)1-6 mokken1 mok = 200 ml • Zet de mok aan rand van draaiplateau.Gekookteaardappelen/aardappelen inde schil0,2-1,0 kg (100 g)Schaal met dekselGekookte aardappelen: aardappelen schillenen in even grote stukken snijden.In de schil gekookte aardappelen: aardappelenvan gelijke grootte uitzoeken en wassen. • Aardappelen in een schaal doen. • Benodigde hoeveelheid water (ca. 2 el per100 g) en wat zout toevoegen. • Met een deksel afdekken. • Roer het gerecht om als het geluidssignaalklinkt, en dek het weer af. • Na het bereiden uit de oven halen en ca. 2minuten laten staan.Gegrilleerdevleesspiezen0,2-0,8 kg (100 g)Hoog rek • Maak gebaseerd op het recept,vleesspiezen hoog rek de grillspiesjes klaar. • Leg ze op het hoge rek in de oven.

• Als het akoestische signaal klinkt, de fritesomkeren.Gegratineerdevislet0,5-1,5 kg1)1)1)1)1) (100 g)GratinschaalLaag rek • Zie recept.1)1)1)1)1) Totale gewicht van alle ingrediënten.Gegrilleerde kip 0,9-1,8 kg (100 g)OvenschaalLaag rek • Vermeng de ingrediënten 2 el. olie, 1 tlpaprikapoeder, zout en peper en smeer dekippenbouten hiermee in. • Prik gaatjes in het vel van de kip. • Leg de kip met de borst naar beneden opde omgekeerde schotel in de schaal. • Plaats op het lage rek en de kok. • Als het akoestische signaal klinkt, de fritesomkeren. • Na het bereiden uit de oven halen en ca. 3minuten laten staan.Ovenschotels 0,5-1,5 kg1)1)1)1)1) (100 g)GratinschaalLaag rek • Zie recept.1)1)1)1)1) Totale gewicht van alle ingrediënten.1x2x3x4x5x6x

92 www. aeg. com 6. 2 Auftauautomatik TabellenOntdooiprogra-mmaHoeveelheid(gewichtseenheid)/servies Toets TipsVlees/vis/gevogelte(Hele vis, vissteaks,vislets,kippenpoten,kippenborst,gehakt, biefstuk,karbonades,hamburgers,worstjes)0,2-1,0 kg (100 g)Ovenschaal • Leg de voedingsmiddelen op eenplatte schaal in het midden van hetdraaiplateau. • Zodra het geluidssignaal klinkt, dienthet omgedraaid te worden, dienen dedelen van elkaar gehaald te worden envervolgens anders neergelegd teworden. Dek de dunne delen enwarme plekken af met aluminiumfolie. • Wikkel na het ontdooien inaluminiumfolie en laat 15-45 minutenstaan totdat het volledig is ontdooid. • Gehakt: Draai het gehakt om zodra hetgeluidssignaal klinkt. Verwijder dereeds ontdooide delen indienmogelijk. Niet geschikt voor hele kippen.

Brood 0,1-1,0 kg (100 g)Ovenschaal • Verdeel de boterhammen over eenplatte schaal in het midden van hetdraaiplateau. Een brood met eengewicht van 1 kg kunt u rechtstreeksover het draaiplateau verdelen. • Als het geluidssignaal klinkt, dienen deboterhammen omgedraaid te worden,anders neergelegd te worden en reedsontdooide boterhammen uitgenomente worden. • Dek na het ontdooien af metaluminiumfolie en laat het 5-15minuten staan totdat het volledig isontdooid. 1x2x • Gekoelde voedingsmiddelenworden vanaf 5 oC opgewarmd,bevroren voedingsmiddelen vanaf-18 oC. • Alleen het gewicht van delevensmiddelen invoeren. Hetgewicht van het servies nietmeerekenen. • Voor gerechten met een hoger oflager gewicht dan in de tabelaangegeven kiest u handmatiggebruik. • De temperatuur aan het einde vande bereidingstijd hangt af van deuitgangstemperatuur. Controleer ofde levensmiddelen gaar genoeg zijn.

93NEDERLANDS 6.3 Recepten voor automatische kookprogramma1. Rijg het vlees en groentenafwisselend op vier houten spiesen. 2. Meng de olie met de kruiden enbestrijk de kebabs hiermee. 3. Leg de kebabs op het rooster en grillop automatisch kookprogramma“Gegrilleerde”.Gegrilleerde vleesspiezen4 Stuk. 400 g varkensvlees 100 g gerookt spek 100 g uien, in vieren 250 g tomaten, in vieren 100 g groene paprika, in achten 2 el olie 4 tl zoete paprikapoederzout 1 tl cayennepeper 1 tl worcestersauce 1. Vis wassen, afdrogen, met citroensapbesprenkelen, zouten en metansjovisboter bestrijken. 2. Vis in een schaal leggen. 3. Kaas over de vis strooien. 4. Leg de tomaten op de kaas. 5. Zout, peper en gemengde kruidentoevoegen. 6. Mozzarella laten uitlekken, in plakjessnijden en op de tomaten leggen.Basilicum erover strooien. 7.

Schaal op het lage rek zetten en metautomatisch kookprogramma“gegratineerde vislet”. 8. Laat het gerecht na het koken 5minuten staan.Gegratineerde visfilet, ‘Italiaanse’ 0,5 kg 1,0 kg 1,5 kg 200 g 430 g 630 g vislet ½ el 1 el 1½ el citroensap ½ el 1 el 1½ el ansjovisboter 30 g 50 g 80 g Goudse kaas(geraspt)zout en peper 150 g 300 g 450 g verse tomaten 1 el 1½ el 2 el gehaktegemengdekruiden 100 g 180 g 280 g mozzarella ½ el 3/4 el 1 el basilicum (gehakt)

94 www.aeg.com 1. Spinazie en ui met elkaar vermengenen zout, peper en nootmuskaattoevoegen. 2. Ovenschaal invetten. Om en omlaagjes aardappel, ham en spinazie inde schaal leggen. De bovenste laagmoet spinazie zijn. 3. Meng de eieren met de crèmefraîche, voeg zout en peper toe engiet over de gratin. 4. Geraspte kaas erover strooien. 5. Op het lage rek zetten en koken metautomatisch kookprogramma“Ovenschotels”. 6. Laat het gerecht na het koken 5-10minuten staan.Spinazieschotel 0,5 kg 1,0 kg 1,5 kg 150 g 300 g 450 g diepvriesspinazie(uitgelekt) 15 g 30 g 45 g ui (gesnipperd)zout, peper ennootmuskaat 5 g 10 g 15 g boter of margarine(voor he invettenvan de schaal) 150 g 300 g 450 g gekookteaardappelen (inplakjes) 35 g 75 g 110 g gekookte ham (inblokjes) 50 g 100 g 150 g crème fraîche 1 2 3 ei(eren) 40 g 75 g 115 g geraspte kaas 1.

Ovenschaal invetten en om en omlaagjes aardappel en courgette in deschaal leggen. 2. Meng de eieren met de crèmefraîche, voeg zout, peper en knoooktoe en giet over de gratin. 3. Strooi de Goudse kaas over degratin. 4. Strooi ten slotte dezonnebloempitten over deovenschotel. 5. Op het lage rek zetten en koken metautomatisch kookprogramma“Ovenschotels”. 6. Laat het gerecht na het koken 5-10minuten staan.Aardappel-courgetteschotel 0,5 kg 1,0 kg 1,5 kg 5 g 10 g 15 g boter ofmargarine (voorhe invetten vande schaal) 200 g 400 g 600 g gekookteaardappelen (inplakjes) 115 g 230 g 345 g courgette (indunne plakjes) 75 g 150 g 225 g crème fraîche 1 2 3 ei(eren) ½ 1 2 teentje(s)knoook (geperst)zout, peper 40 g 80 g 120 g geraspte Goudsekaas 10 g 20 g 30 g zonnebloempitten

Drank/gerechtHoeveel-heid-g/ml-HetplaatsenVermogen-sstandTijd-Min- Tips Melk, 1 kopje 150 Micro 900 W 1 niet afdekken Water, 1 kopje6 kopjes1 kom1509001000MicroMicroMicro900 W900 W900 W28-109-11niet afdekkenniet afdekkenniet afdekkenGerechtgeserveerd op eenbord (groenten,vlees en garnituur) 400 Micro 900 W 4-6 wat water op de saussprenkelen, afdekken,halverwege het opwarmprocesroerenÉénpansgerecht/soep 200 Micro 900 W 1-2 afdekken, na het verwarmenomroeren Groente 500 Micro 900 W 3-5 indien nodig water toevoegen,halverwege het opwarmprocesroerenVlees, 1 plak1 ) 200 Micro 900 W 3 saus dun over de toplaagverdelen, afdekkenVislet1 ) 200 Micro 900 W 3-5 afdekken Gebak, 1 stuk 150 Micro 450 W ½ -1 plaats in een platte schaalBabyvoeding, 1potje 190 Micro 450 W ½ -1 in een voor de magnetrongeschikt bakje plaatsen, na hetopwarmen goed roeren en detemperatuur testenMargarine of botersmelten1 ) 50 Micro 900 W ½ afdekkenChocoladesmelten 100 Micro 450 W 3-4 af en toe roeren95NEDERLANDS1 )fvanaf koelkasttemperatuur 6.4 Tabellen Dranken & gerechten verwarmenOontdooienDrank/gerechtHoeveel-heid-g/ml-HetplaatsenVermogen-sstandTijd-Min- Tips Standtijd -Min- Goulash 500 Micro 270 W 8-9 halverwege deontdooitijd roeren10-30Gebak, 1stuk 150 Micro 90 W 1-3 plaats in een platteschaal5Fruit: bijv.kersen,aardbeien,frambozen,pruimen 250 Micro 270 W 3-5 gelijkmatig verdelen,halverwedge deoontdootijd omdraaien5

96 www.aeg.comOntdooien & kokenProductHoeve-elheid-g-HetplaatsenVermog-ensstandTijd-Min- Tips Standtijd -Min- Vislet 300 Micro 900 W 9-11 afdekken 2Maaltijd opbord 400 Micro 900 W 8-10 afdekken, na 6 minutenroeren tijd omroeren2Broccoli/Erwtjes 300 Micro 900 W 6-8 afdekken, 3-5 el watertoevoegen, tijdens hetkoken af en toe roeren2Gemengdegroente 500 Micro 900 W 9-11 afdekken, 3-5 el watertoevoegen, tijdens hetkoken af en toe roeren2Vlees, vis en gevogelte bradenDe in de tabel vermelde tijden zijn richtlijnen, die naargelang de vriestemperatuur,kwaliteit en gewicht van de levensmiddelen kunnen variëren.ProductHoeve-elheid-g-HetplaatsenVermog-ensstandTijd-Min- Tips Standtijd -Min-Broccoli/Erwtjes 500 Micro 900 W 6-8 afdekken, 4-5 el watertoevoegen, tijdens hetkoken af en toe roeren- Wortels 500 Micro 900 W 9-11 in plakjes snijden, 4-5 elwater toevoegen,afdekken tijdens hetkoken af en toe roeren-Braadstukken(varken, kalf,lam) 1000 MicroDual GrillMicroDual Grill450 W450 W450 W450 W16-185-71)1)1)1)1)14-164-6kruiden, op het lage rekleggen, omdraaien na 1)1)1)1)1)10Biefstuk(medium) 1000 MicroDual GrillDual Grill630 W630 W630 W5-88-101)1)1)1)1)3-5naar smaak kruiden, ophet lage rooster leggen,omdraaien na 1)1)1)1)1)10 Kippenbouten 200 Dual GrillGrill 450 W 6-71)1)1)1)1)4-6kruiden, met het vel naarbeneden op het hoge rekleggen, omdraaien na 1)1)1)1)1)3Lendebiefstuk 2 stuks,medium 400 GrillGrill11-121)1)1)1)1)6-8op het hoge rek leggen,omdraaien na 1)1)1)1)1), na hetgrilleren kruidenOvenschotelsbruinen Grill 8-13 zet de schotel op het lagerooster Tosti 1 stuk MicroGrill 450 W ½5-6rooster het brood enbesmeer dit met boter; leghier een plakje gekookteham, een schijfje ananas eneen plakje kaas opBevrorenpizza 400 MicroDual Grill450 W450 W6-76-7plaats op het lage rooster

97NEDERLANDS 7. REINIGING & ONDERHOUDWAARSCHUWING. GEBRUIK GEEN COMMERCIËLEOVENREINIGERS, STOOMREINIGERS,SCHURENDE REINIGINGSMIDDELEN,SCHOONMAAKMIDDELEN DIENATRIUMHYDROXIDE BEVATTEN OFSCHUURSPONSJES. DIT GELDT VOORALLE DELEN VAN UW MAGNETRON. REINIG DE MAGNETRONOVENREGELMATIG EN VERWIJDER ALLEVOEDSELRESTEN. Als u de oven nietregelmatig reinigt dan kan dit slijtagevan ovenbekleding veroorzakenwaardoor de levensduur van hetapparaat wordt verkort en gevaarlijkesituaties kunnen ontstaan. OmmantelingDe buitenkant van het apparaat met eenmild sopje schoonmaken. Goed meteen droge doek afnemen en met eenhanddoek nadrogen. BedieningspaneelVoor het reinigen de deur openen omhet bedieningspaneel te deactiveren. Het paneel voorzichtig met eenvochtige doek schoonmaken.

Nooit teveel water en geen chemische ofschurende reinigingsmiddelengebruiken, omdat het bedieningspaneeldaardoor kan worden beschadigd. OvenruimteNa elk gebruik het nog warme apparaatmet een zachte, vochtige doek of sponsafnemen, om lichte verontreinigingen teverwijderen. Voor sterkeverontreinigingen een mild sopjegebruiken en verschillende keren meteen zachte, vochtige doek of sponsgrondig afnemen, tot alle restenvolledig verwijderd zijn. Verwijder nooitde afdekking van demicrogolvengeleider. Let erop dat er geen zeepsop of waterdoor de kleine openingen in de wanddringt, omdat het apparaat daardoorbeschadigd kan raken. Gebruik geen reinigingsspray in deovenruimte. Verwarm de oven regelmatig door degrill in te schakelen. Resterend voedselof vet dat op de elementen is terechtgekomen kan rook of stank veroorzaken.

Gebruik geen agressieveschuurmiddelen of scherpe metalenschrapers om de ruit van de ovendeur tereinigen aangezien hierdoor krassen ophet oppervlak kunnen ontstaanwaardoor de ruit kan breken. RekkenDe rekken met een mild sopjeschoonmaken en afdrogen. U kunt derekken ook in de afwasautomaatschoonmaken. BELANGRIJK. Gebruik geen stoomreiniger.

98 www.aeg.com 8. WAT TE DOEN ALS Symptoom Mogelijke oorzaken/oplossingen . . .De magnetron niet goedfunctioneert? • De zekering in de huisinstallatie in orde is. • De stroom misschien uitgevallen is. • Als de zekeringen in de huisinstallatie meermaals uitschakelen,neem dan contact op met een erkend elektro-installateur.De magnetron neitwerkt? • De deur goed gesloten is. • De deurafdichtingen en de afsluitvlakken schoon zijn. • Toets START/QUICK is ingedrukt.Het draaiplateau nietdraait? • Het draaimechanisme goed op de aandrijving zit. • Het gebruikte servies niet buiten het draaiplateau uitsteekt. • Levensmiddelen niet buiten het draaiplateau uitsteken en het zoblokkeren. • Zich geen etensresten onder het draaiplateau bevinden.De magnetron nietuitschakelt? • Trek de stekker uit het stopcontact of schakel de zekering in dehuisinstallatie uit.

99NEDERLANDS 9. INSTALLATIE-AANWIJZINGDe magnetron kan wordeningebouwd in positie A of B:ABconventioneleovenPositie NismaatB D H A 560 x 550 x 380 B 560 x 500 x 380Afmetingen in (mm) 9.1 Installeren van het apparaat4 mm4 mm4 mm 1. Verwijder de verpakking encontroleer het apparaat optransportschade. 2. Maak de bevestigingshaken metbehulp van de instructies op hetinstructieblad en de meegeleverdesjabloon vast aan het keukenkastje. 3. Maak het apparaat langzaam enzonder kracht te zetten vast aan hetkeukenkastje. U moet het apparaatop de bevestigingshaken tillen endaarna op zijn plaats laten zakken.U kunt de haak omdraaien wanneer uweerstand ervaart tijdens hetbevestigen. De voorkant van de ovendient de opening achter hetkastdeurtje naadloos af te sluiten. 4. Let erop dat het apparaat stabiel isen recht staat.

De tekst gaat verder in het volledige PDF-bestand

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met AEG MCD2665E-M stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden