Adastra DM40 Handleiding
Adastra Mengpaneel DM40
Bekijk gratis de handleiding van Adastra DM40 (8 pagina’s), behorend tot de categorie Mengpaneel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 93 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Adastra DM40 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

DM25, DM40
Compact 100V mixer-amplifiers
Item ref: 953.108UK, 953.109 UK
User Manual
Caution: Please read this manual carefully before operating
Damage caused by misuse is not covered by the warranty
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | DM40 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 1340 g |
| Breedte: | 280 mm |
| Diepte: | 205 mm |
| Hoogte: | 67 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 2.1 |
| Type aansluitplug: | 6,3 mm |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| AUX ingang: | Ja |
| Aantal kanalen: | - kanalen |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | - W |
| Aantal microfooningangen: | 1 |
| Synchronisatie ingangsimpedantie: | 4 Ohm |
| Line inputs (RCA): | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Adastra DM40 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mengpaneel Adastra
5 Maart 2024
30 Juni 2023
7 Juni 2023
6 Juni 2023
6 Juni 2023
4 Juni 2023
4 Juni 2023
30 Mei 2023
29 Mei 2023
28 Mei 2023
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026
5 Mei 2026
3 Mei 2026
29 April 2026
27 April 2026
19 April 2026